Chris oraz Marietta uznawani byli za jedną z najgorętszych par w programie „Hotel Paradise”. Udało im się nawet zwyciężyć. Niestety, nie okazało się to być dobrą wróżbą dla ich związku.

Jakiś czas po emisji programu okazało się, że ich relacja nie przetrwała próby czasu. Chris i Marietta rozeszli się przed kilkoma miesiącami, tymczasem mężczyzna zdaje się już na poważnie podchodzić do kolejnego, nowego związku.

Chris i Marietta, "Hotel Paradise". Źródło: Youtube HotelParadiseTeam
Chris i Marietta, "Hotel Paradise". Źródło: Youtube HotelParadiseTeam

Chris z „Hotelu Paradise” będzie ojcem

Pudelek donosi, że były partner Marietty teraz spodziewa się własnego dziecka. Jego obecna ukochana, Monika, zaszła w ciążę. Czy w skompletowaniu wyprawki dla dziecka pomoże część wygranej z „Hotelu Paradise”? Przypomnijmy – Chris i Marietta jeszcze jako para dostali sto tysięcy złotych za zwycięstwo.

Monika, czyli obecna partnerka Chrisa, jest modelką. Już niedługo zostanie także mamą, a zwycięzca „Hotelu Paradise” sprawdzi się w roli ojca.

Chris i Marietta, "Hotel Paradise". Źródło: Youtube TVN7
Chris i Marietta, "Hotel Paradise". Źródło: Youtube TVN7

O oczekiwaniu na potomka poinformował, publikując fotkę na Instagramie. Widoczny jest na niej jeszcze śpiący w świątecznej pościeli w renifery wytatuowany mężczyzna oraz damska dłoń należąca do Moniki. Jego partnerka trzyma test ciążowy, prezentując do aparatu wynik – dwie kreski.

W opisie Chris zdradził, że był to „najpiękniejszy poranek w jego życiu”.

Pod postem znalazło się miejsce na komentarze z gratulacjami. Autorką jednego z nich jest… Marietta, czyli była dziewczyna Chrisa. Skomentowała wpis prostym „Gratulacje” z dwiema radosnymi emotkami.

Myślicie, że będzie kolejne „royal baby”, jak dzieci Lewandowskich czy Majdanów?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH

O tym się mówi w Polsce: WŁAŚCICIELE HOTELI NA PODHALU NIE PODDAJĄ SIĘ PANUJĄCYM OBOSTRZENIOM. RAZ PO RAZ WYMYŚLAJĄ CORAZ BARDZIEJ KREATYWNE SPOSOBY, ABY OBEJŚĆ ZAKAZY

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KAMILA POCHWALIŁA SIĘ DOBRYM UCZYNKIEM WSPIERAJĄC DZIECI PRZEBYWAJĄCE W HOSPICJUM. ZDRADZIŁA TEŻ SWOJE PLANY NA TEGOROCZNE ŚWIĘTA

Z życia gwiazd: ALICJA MAJEWSKA NIE ROBIŁA TEGO OD LAT! DZIŚ PIOSENKARKA WYJAŚNIA, DLACZEGO FANI NIE WIDYWALI JEJ NA IMPREZACH SYLWESTROWYCH. MIAŁA ZASKAKUJĄCY POWÓD