Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najsłynniejszych polskich par. Choć piłkarz z rodziną na co dzień mieszka w Niemczech, to ich życie jest bacznie obserwowane nie tylko przez niemieckie, ale także rodzime media.

Wielkie emocje budzą dzieci pary – ich wizerunek Ania oraz Robert skrzętnie ukrywają przed polskimi tabloidami. Odbiorcy nie do końca wiedzą, jak wyglądają Klara i Laura. Dlatego ostatnie zdjęcie sportsmenki wzbudziło takie zainteresowanie.

Anna Lewandowska pokazała fotkę ze starszą córką

Portal Pomponik zauważa, że na Instagramowym profilu Anny Lewandowskiej znalazło się zdjęcie ze starszą z pociech, Klarą. Dziewczynka wygląda na bardzo zadowoloną i z zawadiacką miną pozuje przy mamie.

Zdjęcie przedstawia „narodową trenerkę” podczas jej własnego treningu. Wnioskując po opisie – tym razem ćwiczyła właśnie z Klarą. Anna Lewandowska w komentarzu pod zdjęciem zareklamowała także własne wyzwanie treningowe, które zacznie się za kilka dni.

Niestety, nie zobaczymy Klary w pełnej krasie. Choć widać dużo, to jednak nie wszystko – Anna Lewandowska przed publikacją fotki postanowiła nałożyć na nią emotikonę z okularami, które zasłaniają oczy oraz część twarzy jej córeczki.

Mimo to jest to zdjęcie, na którym Klara jest najbardziej widoczna – przynajmniej póki co. Bardzo dobrze widać także, jak mocno urosła córka Lewandowskich.

Pewna internautka dociekała, czemu rodzice chowają twarz małej Klary, na co inni komentujący zauważyli, że jest działanie dla dobra dzieci, a ich zdjęcia nie będą w przyszłości wykorzystywane.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH

O tym się mówi w Polsce: WŁAŚCICIELE HOTELI NA PODHALU NIE PODDAJĄ SIĘ PANUJĄCYM OBOSTRZENIOM. RAZ PO RAZ WYMYŚLAJĄ CORAZ BARDZIEJ KREATYWNE SPOSOBY, ABY OBEJŚĆ ZAKAZY

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KAMILA POCHWALIŁA SIĘ DOBRYM UCZYNKIEM WSPIERAJĄC DZIECI PRZEBYWAJĄCE W HOSPICJUM. ZDRADZIŁA TEŻ SWOJE PLANY NA TEGOROCZNE ŚWIĘTA

Z życia gwiazd: ALICJA MAJEWSKA NIE ROBIŁA TEGO OD LAT! DZIŚ PIOSENKARKA WYJAŚNIA, DLACZEGO FANI NIE WIDYWALI JEJ NA IMPREZACH SYLWESTROWYCH. MIAŁA ZASKAKUJĄCY POWÓD