Znana piosenkarka Alicja Majewska postanowiła zrobić wyjątek i zakończyć ten rok inaczej niż do tej pory. Przyjęła bowiem propozycję wystąpienia podczas największej domówki w Polsce – Sylwestrowej Mocy Przebojów na antenie stacji Polsat. Będzie można podziwiać jej występ od godziny 20 31 grudnia. Czemu zdecydowała się na zaśpiewanie podczas Sylwestra.

Alicja Majewska od blisko dwóch dekad nie pokazywała się na wielkich impreza sylwestrowych. Powodem tej sytuacji był fakt, że nie umiała sobie siebie wyobrazić występującą przed tłumem ludzi.

Jak przyznaje, z pewnością dałaby radę, ale w studiu – bo taką formę będzie miała impreza organizowana przez Polsat w trakcie pandemii – ma być dla Alicji Majewskiej bezpieczniej.

Alicja Majewska postanowiła zaśpiewać swoje największe hity, w tym "Jeszcze się tam żagiel bieli" czy "Odkryjemy miłość nieznaną", które mają być uwielbiane przez uczestników imprez karaoke. Będzie zatem szansa, aby pośpiewać razem z wielką gwiazdą.

Alicja Majewska wystąpi na imprezie sylwestrowej pierwszy raz od ponad 20 lat!

„Suknia gotowa w szafie, to pierwsza rzecz, forma pewnie dopisze, bo Bozia łaskawa i tak mi jakoś przez ostatnie 50 lat forma dopisuje. To jest wyjątkowy Sylwester, bo będziemy dla państwa śpiewali w studio, na żywo” – powiedziała Alicja Majewska, cytowana przez Pomponik.

Gwiazda utrzymuje, że dzięki wyobraźni będzie mogła wyobrazić śpiewającą publiczność, oklaski i wiwaty. To będzie niezwykły Sylwester, gdyż odbędzie się bez udziału widzów.

Na żywo w studiu Polsatu będziemy mogli zobaczyć m.in. Bajm, Sławomira, Michała Szpaka, Dodę, Michała Wiśniewskiego i Mandarynę, Czadomana, Sylwię Grzeszczak, Enej, After Party, Feel, Piersi, Brave i Antka Smykiewicza, a także Daj to głośniej.

Alicja Majewska/Youtube @sosmusicpl
Alicja Majewska/Youtube @sosmusicpl
Alicja Majewska/Youtube @sosmusicpl

Jak informował portal "Życie": FOTOGRAFIE ZAMIESZCZONE PRZEZ AKTORA, MACIEJA STUHRA WYCISKAJĄ Z OCZU ŁZY. JEGO RODZICE OBCHODZĄ 50 ROCZNICĘ ŚLUBU. INTERNAUCI SĄ NIEZWYKLE PORUSZENI

Przypomnij sobie: NIEBAWEM ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNE WAŻNE WYDARZENIE SPORTOWE. ROBERT LEWANDOWSKI PRZYGOTOWAŁ NA TĘ OKAZJĘ WYJĄTKOWE PRZEMÓWIENIE. KAŻDY NA TO CZEKA

Portal "Życie" pisał również: WYSOKOŚĆ EMERYTUR DUCHOWNYCH WPRAWIA W OSŁUPIENIE. TE KWOTY SĄ NIEBOTYCZNIE DUŻE, MOGĄ SIĘGAĆ AŻ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ

Pisaliśmy również o: WSPANIAŁA I PORUSZAJĄCA HISTORIA JEDNEGO Z NAJWYBITNIEJSZYCH AKTORÓW POLSKICH. MAŁŻEŃSTWO ZYGMUNTA KĘSTOWICZA PRZETRWAŁO WIELE PRZECIWNOŚCI LOSU