Brytyjska rodzina królewska bardzo poważnie podchodzi do świąt Bożego Narodzenia. Ostatnio można się było o tym przekonać za sprawą żony księcia Karola (ang. Charles).

Księżna Kamila (ang. Camilla) zazwyczaj w ramach swoich obowiązków i przygotowań do świąt odwiedzała dzieci przebywające w różnych instytucjach i rozdawała prezenty.

W tym roku z powodu pandemii nie było to jednak możliwe.

Małżonka przyszłego króla Wielkiej Brytanii połączyła się jednak online z małymi pacjentami z hospicjum dziecięcego Helen and Douglas House.

Strojenie choinki z księżną Kamilą
Strojenie choinki z księżną Kamilą
fot. screen YouTube / The Royal Family Channel

Podczas video rozmowy z księżną Walii, dzieci pomogły ubrać choinkę mówiąc jej co i gdzie powinno się znaleźć na drzewku świątecznym.

Instrukcje księżna Kamila przekazywała gwardziście, który zajmował się strojeniem choinki i wieszaniem bombek. Krótki filmik z tego wydarzenia można zobaczyć na w mediach społecznościowych pary książęcej.

Dodatkowo dzieciaki otrzymały różnorodne prezenty, które zostały dowiezione do hospicjum przez gwardzistów brytyjskiej rodziny królewskiej.

Wśród nich znalazły się zabawkowe pieski corgie, ołówki z koroną, naklejki oraz świąteczne dekoracje.

spotkanie śwąteczne z księżną Kamilą
spotkanie śwąteczne z księżną Kamilą
fot. screen YouTube / The Royal Family Channel

Księżna Kamila zdradziła też swoje plany na święta Bożego Narodzenia. W tym roku z powodu pandemii para książęca planuje zostać w domu i ograniczyć spotkania do najbliższych im osób.

„Obostrzenia zmieniają się z dnia na dzień. Mieliśmy nadzieję, że gdzieś wyjedziemy, ale potem nasze plany uległy zmianie. Zapewne, że będziemy po prostu w domu i zobaczymy, z kim będziemy się mogli zobaczyć” – ujawniła żona księcia Karola.

Wielka Brytania niestety cały czas zmaga się z pandemią koronawirusa oraz jego mutacją.

To też może cię zainteresować: Niebywałe zdjęcia z tatrzańskiego Morskiego Oka. Niewiarygodna głupota, czy wiara, że nie dojdzie do nieszczęścia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy licealiści wrócą do szkół po feriach? Co z innymi uczniami? Minister Edukacji Narodowej rozwiewa wszelkie wątpliwości w tej kwestii

O tym się mówi: Polski statek znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie. "Port Gdynia" znalazł się na celowniku piratów. Co stało się dalej