Magda Gessler może pochwalić się statusem najbardziej znanej restauratorki w Polsce oraz gwiazdy TVN. Swoją karierę zbudowała na własnym programie „Kuchenne rewolucje”, emitowanym na antenie TVN.

Choć show jest z nami od lat, wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie. Okazało się prawdziwym hitem! Jednak Magda Gessler nie zamierza osiadać na laurach. Jak zauważa portal WP, właśnie zaprezentowała swoje kolejne „dziecko”.

Magda Gessler twórczynią cateringu

Nauczona tym, że jej pomysły (no, może poza parówkami Besos) zazwyczaj są wielkimi sukcesami, restauratorka i tym razem postanowiła zrealizować swoje plany. Wyszła naprzeciw Polakom, którzy nie chcą lub nie mogą gotować, albo po prostu mają ochotę spróbować czegoś innego.

Nie jest nowością, że gwiazdy kojarzone z fitnessem czy kuchnią próbują swoich sił w różnych dziedzinach, m.in. w tworzeniu własnego cateringu – mają go już Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska.

Teraz dołącza do nich także Magda Gessler. Poza programem „Kuchenne rewolucje” i „MasterChefem” ma już swoje obrusy, serwety, lody, a nawet własną grę.

Teraz jej nazwiskiem sygnuje się… nową dietę pudełkową. Składa się ona z 25 dań do wyboru. Znajdą się tam bardziej i mniej wymyślne potrawy, np. falafel, ragout, tortilla de patatas czy racuchy.

Można skomponować sobie pełen zestaw dań. Za taką przyjemność, która będzie się składać z 5 posiłków dziennie, musimy zapłacić co najmniej ok. 90 zł za każdy dzień.

Myślicie, że catering będzie warty swojej ceny? „Królowa” Magda Gessler podkreśla, że zamówienia można składać już, jednak posiłki będą dostarczane od 19 stycznia. Skusicie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW POLAKÓW POSZKODOWANYCH FINANSOWO PRZEZ PANDEMIĘ. MOŻNA JUŻ SKŁADAĆ WNIOSEK O PIENIĄDZE. CZEKA NAWET 9 TYSIĘCY ZŁOTYCH

O tym się mówi w Polsce: SENIORZY W TARAPATACH! ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH MOŻE ZAWIESIĆ WYPŁATĘ EMERYTUR WIELU OSOBOM. WIADOMO, JAK MOŻNA UNIKNĄĆ TAKIEJ SYTUACJI

O tym się mówi na świecie: HISTORIA TEGO PSIAKA WZRUSZY NIEJEDNEGO TWARDZIELA! SZCZENIAKOWI MUSIANO AMPUTOWAĆ ŁAPKĘ, A RODZINY NIE BYŁO STAĆ NA JEGO LECZENIE

Z życia gwiazd: ŁUKASZ ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” ZDOBYŁ SIĘ NA ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE. STANĄŁ W OBRONIE BYŁEJ UKOCHANEJ. CO POWIEDZIAŁ O OLIWII