Magda Gessler jest w Polsce gwiazdą dużego formatu i jest znana jako ekspert kulinarny. Tutaj też mieszkają jej dzieci i ich rodziny.

Choć gospodyni „Kuchennych Rewolucji” i jurorka „Mastrer Chefa” jest zawodowo związana z ojczyną, jej serce związane jest z Kanadą gdzie mieszka jej wieloletni partner.

Magda Gessler regularnie odwiedza więc Waldemara Kozerawskiego oraz ich uroczy domek, którym często chwalą się w mediach społecznościowych.

Duże wrażenie robią wnętrza wypełnione wygodnymi meblami.

„Jest to naszą największą przyjemnością i wszystkie nasze meble składamy razem, szukamy razem. Oboje musimy wyrazić zgodę na kupno danego mebla. Waldek musi się tam dobrze czuć, w końcu będzie w tym domu spędzał więcej czasu niż ja” — opowiadała niedawno Magda Gessler.

Dom jest dosyć duży oraz oczywiście posiada dobrze wyposażoną kuchnię. Na ścianach można podziwiać też wiele obrazów. Dominuje tradycyjny wystrój.

Ważną częścią domu jest także jacuzzi, w którym można się zrelaksować oraz duży ogród gdzie w lato króluje bujna roślinność.

Dom Magdy Gessler w Kanadzie
Dom Magdy Gessler w Kanadzie
fot. screen Youtube / Piotr Piotruś

Sam dom położony jest nad jeziorem dzięki czemu z tarasu można podziwiać piękny widok podczas spożywania posiłków.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krystyna Pawłowicz w mocnych słowach podsumowała 2020 rok i ujawniła przewidywania na 2021. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

O tym się mówi w Polsce: Już od stycznia będzie jeszcze drożej. Ceny części produktów w 2021 roku wzrosną. Co będzie droższe i o ile

O tym się mówi na świecie: Wyciekły nowe informacje w sprawie odejścia księżnej Diany. To nieprawdopodobne, co zdradził uczestnik zdarzenia

Z życia gwiazd: Anna i Robert Lewandowscy mają ogromne serca. Wydali majątek, by wspomóc szpital. Ile pieniędzy przesłali i na jaki cel