Jakiś czas temu cały kraj obiegła dramatyczna wiadomość o śmierci jednego z uczestników lubianego show „Złomowisko PL”, Marka Pawłowskiego, zwanego inaczej także „Krzykaczem”.

Był on jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w produkcji Discovery Channel. Wielu widzów interesowało się jego losem i bardzo ubolewa po śmierci mężczyzny, który zmarł całkiem nagle podczas sylwestrowego wieczoru.

Marek Pawłowski. Źródło: Youtube Stodoła Klasyków
Marek Pawłowski. Źródło: Youtube Stodoła Klasyków

Syn Marka Pawłowskiego ma ważną prośbę do fanów

Okazało się, że śmierć Marka Pawłowskiego była dla jego rodziny całkowitym zaskoczeniem. Najbliżsi mężczyzny po tym straszliwym ciosie próbują się pozbierać, jednak spokoju nie dadzą im nie tylko niedawna utrata, ale i brak pieniędzy.

Jest to tym cięższe, że już 8 stycznia zaplanowany jest pogrzeb „Krzykacza” z programu „Złomowisko PL”. Jak podaje portal Pikio, jest jednak zasadniczy kłopot – najbliższych nie stać na postawienie mężczyźnie nagrobka.

Zwrócili się więc z apelem do fanów programu, podkreślając, że Marek Pawłowski zawsze pomagał tym, którzy tego potrzebowali, miał dobre serce i nigdy nie zawahał się, gdy tylko mógł zrobić coś dla innych. Choć nigdy nie miał zbyt wiele pieniędzy, dzielił się z innymi nawet ostatnimi zaskórniakami.

Marek Pawłowski. Źródło: Youtube Discovery Channel Polska
Marek Pawłowski. Źródło: Youtube Discovery Channel Polska

Marek Pawłowski jako jedyny pracował na utrzymanie rodziny, a po jego śmierci najbliżsi nie mają pieniędzy. Teraz wszystko spadnie na syna mężczyzny, Janusza, jednak póki co pozostaje kwestia pomnika, a rodzina „Krzykacza” nie jest w stanie pokryć tego wydatku.

Pozostałe środki ze zbiórki miałyby pomóc rodzinie w opłaceniu zobowiązań, na które pracował dotychczas Marek. Janusz Pawłowski prosi, by nie przesyłać wieńców, które nie zmieszczą się na grób, a przelać nawet symboliczne kwoty na zbiórkę.

Rodzina chce zebrać 100 tysięcy złotych. Część z tej kwoty ma być przeznaczona na wybudowanie pomnika dla Marka Pawłowskiego, reszta zaś – spłatę zobowiązań oraz zakup auta dostawczego do złomowiska.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WAŻNE INFORMACJE DLA MILIONÓW POLAKÓW POSZKODOWANYCH FINANSOWO PRZEZ PANDEMIĘ. MOŻNA JUŻ SKŁADAĆ WNIOSEK O PIENIĄDZE. CZEKA NAWET 9 TYSIĘCY ZŁOTYCH

O tym się mówi w Polsce: SENIORZY W TARAPATACH! ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH MOŻE ZAWIESIĆ WYPŁATĘ EMERYTUR WIELU OSOBOM. WIADOMO, JAK MOŻNA UNIKNĄĆ TAKIEJ SYTUACJI

O tym się mówi na świecie: HISTORIA TEGO PSIAKA WZRUSZY NIEJEDNEGO TWARDZIELA! SZCZENIAKOWI MUSIANO AMPUTOWAĆ ŁAPKĘ, A RODZINY NIE BYŁO STAĆ NA JEGO LECZENIE

Z życia gwiazd: ŁUKASZ ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” ZDOBYŁ SIĘ NA ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE. STANĄŁ W OBRONIE BYŁEJ UKOCHANEJ. CO POWIEDZIAŁ O OLIWII