Pandemia to dla Edyty Górniak czas ogromnych zmian! Gwiazda od pewnego czasu nieustannie pojawia się na pierwszych stronach wszystkich serwisów informacyjnych. Powodują to przede wszystkim jej dość kontrowersyjne wypowiedzi. Okazuje się jednak, że fani są także bardzo ciekawi zmian, jakie zachodzą w życiu artystki.

Edyta Górniak w ostatnim czasie wiele zmieniła w swoim życiu

Jak przypomina portal Super Express, już na początku pandemii gwiazda poinformowała, że odstawiła alkohol, bowiem uważa, że przeszkadzał on jej w trzeźwym spojrzeniu na świat i to, co dzieje się dookoła gwiazdy.

– Ja bardzo lubiłam wino, ale odstawiłam na początku tej sytuacji. Nawet jak lubiłam tę lampkę wina, to teraz już nie, bo chcę mieć bardzo trzeźwy, jasny umysł, żebym mogła służyć radą, pomocą, pocieszeniem – wyznała Edyta jakiś czas temu.

Gwiazda apeluje do swoich fanów

Następnie głośno było o przeprowadzce gwiazdy. Edyta Górniak, podobno za namową syna, zamieszkała na Podhalu. Okazuje się jednak, że nie skosztuje wielu góralskich przysmaków, bowiem zrezygnowała ostatnio z jedzenia mięsa oraz jajek! Jak widać, gwiazda przeszła na weganizm.

Co więcej, Edyta Górniak namawia swoich fanów, aby poszli w ślady za nią i także odstawili mięso, również rybie, a także zrezygnowali z cukru i alkoholu! Zamiast tego zaleca picie dużej ilości wody, a także spożywanie owoców, warzyw i kasz. Edyta Górniak poleca także, aby po prostu jeść mniej. Czy uważacie, że to dobre rady?

Edyta Górniak / YouTube:  tvnpl
Edyta Górniak / YouTube: tvnpl

Jak informował portal "Życie": WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

Przypomnij sobie: FANI PROGRAMU "HOTEL PARADISE" NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZWROTU WYDARZEŃ! CZY SONIA I ARTUR POSTANOWILI ZWIĄZAĆ SIĘ ZE SOBĄ

Portal "Życie" pisał również: ANTEK KRÓLIKOWSKI ROZSTAŁ SIĘ Z JOANNĄ OPOZDĄ! CO BYŁO POWODEM ROZPADU ICH ZWIĄZKU

O tym się mówi na świecie: CZY KRÓLOWA ELŻBIETA II ZMIERZA DO KOŃCA SWOJEGO PANOWANIA? MONARCHINI ODBYŁA WAŻNE SPOTKANIE ZE SWOJĄ RODZINĄ. JAKIE KROKI ZOSTAŁY PODJĘTE