Edyta Górniak niegdyś zdobyła ogromną popularność ze względu na niesamowity głos oraz robiące wrażenie utworu. Od dłuższego czasu nie zdarzyło jej się jednak popełnić nowych dzieł, a mówi się o niej głównie za sprawą kontrowersyjnych poglądów.

Przypomnijmy – polska diwa należy do zwolenników teorii spiskowych i tzw. „antycovidowców”. Jej szkodliwe poglądy budzą ogromne emocje.

Edyta Górniak / YouTube: TVN Style
Edyta Górniak / YouTube: TVN Style

Całkiem niedawno Edyta Górniak przeprowadziła się na Podhale. Gdzie mieszka wokalistka? Portal Pomponik ujawnia prawdę. Spodziewaliście się tego?

Gdzie i jak mieszka Edyta Górniak?

48-letnia wokalistka mieszka w pobliżu Zakopanego, jednak mediom jeszcze nie udało się odnaleźć dokładnego położenia jej domu. Często jednak fotografuje się na tatrzańskich łąkach, z pięknymi widokami.

Jak ujawnia znajomy wokalistki, tak naprawdę dom w Tatrach nie jest jej. Edyta Górniak wynajęła ten dom, gdyż, jak mówi źródło, to jej stała metoda – najpierw wynajmuje nieruchomość, a następnie, gdy chce się przeprowadzić, szuka kolejnej.

To artystyczna dusza Górniak zapędza ją w coraz to nowsze zakątki w Polsce oraz na całym świecie. W gruncie rzeczy wokalistka czuje się jak w domu u swojej mamy, w Opolu.

Podobno Edyta Górniak wynajęła dom w górach i choć na razie to nie jej nieruchomość, bierze pod uwagę możliwość stałego zamieszkania tam, jeśli jej się spodoba.

Edyta Górniak / YouTube: Fanclub Jaka to melodia
Edyta Górniak / YouTube: Fanclub Jaka to melodia

Póki co miała trzy mieszkania i mały dom. Dom i jedno z mieszkań znajdowały się w Warszawie, później jednak sprzedała je i kupiła nieruchomość w Portugalii, a za czasów związku z Dariuszem Krupą otrzymała w barterze za reklamę gniazdko na Wilanowie w Warszawie. Wszystkie nieruchomości poza domem w Portugalii nie należą już do niej.

Edyta Górniak mieszkała już w Stanach Zjednoczonych, Krakowie, Warszawie, Piasecznie, a teraz również na Podhalu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCA SIŁA NATURY. W EUROPIE MOŻNA BYŁO ODCZUĆ JEDNE Z NAJSILNIEJSZYCH TRZĘSIEŃ ZIEMI WE WSPÓŁCZESNEJ HISTORII. CO WIADOMO W TEJ SPRAWIE

Z życia gwiazd: SPORE ZASKOCZENIE DLA WIELBICIELI „SPRAWY DLA REPORTERA”! ELŻBIETA JAWOROWICZ POKAZAŁA W PROGRAMIE TVP SWÓJ NIEZNANY TALENT. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ