Wiele osób uważa, że Antek Królikowski to jeden z najbardziej kochliwych aktorów w naszym kraju. Mężczyzna nieustannie zmienia partnerki, a co więcej, po rozstaniach bardzo szybko angażuje się w nowe związki.

Antek Królikowski to prawdziwy amant!

Jak przypomina portal Pudelek, na samym początku Antek Królikowski spotykał się z Kasią Sawczuk. Nie trwało to jednak długo, bowiem aktor zakochał się w Julii Wieniawie, z którą spędził aż dwa lata swojego życia!

Po rozpadzie ich związku bardzo szybko zaangażował się jednak w relację z Kasią Dąbrowską, którą zakończył w tym roku. Zaledwie kilka dni po rozstaniu, Antek pokazywał się z nową partnerką – Joanną Opozdą. Para związała się w lipcu tego roku, jednak związek rozpadł się kilka dni temu!

Głośne rozstanie aktora!

Okazuje się, że decyzja Antka Królikowskiego o odejściu od Joanny Opozdy była chyba dość spontaniczna. Jeszcze 16 grudnia aktor czule komentował zdjęcia swojej partnerki na Instagramie, a niedługo potem wyszło na jaw, że para nie jest już razem.

Jak przekazał tajemniczy informator z bliskiego otoczenia aktora, Antek Królikowski rozstał się ze swoją partnerką zaledwie dwa dni przed Wigilią. Kobieta wyprowadziła się z domu aktora.

Co więcej, Joanna Opozda zasugerowała, że to Antek był inicjatorem zakończenia związku. Gwiazda dodała, że aktor powinien najpierw ułożyć swoje sprawy.

Jak myślicie, co było powodem rozstania tej popularnej pary? Tajemniczy informator serwisu Pudelek nie ukrywa, że aktor żywi jeszcze uczucia do jednej z byłych partnerek!

Jak informował portal "Życie": WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

Przypomnij sobie: FANI PROGRAMU "HOTEL PARADISE" NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZWROTU WYDARZEŃ! CZY SONIA I ARTUR POSTANOWILI ZWIĄZAĆ SIĘ ZE SOBĄ

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK – MAJDAN CHWALI SIĘ PREZENTAMI, KTÓRE MIKOŁAJ ZOSTAWIŁ HENIOWI POD CHOINKĄ! CO TAKIEGO OTRZYMAŁ MALUCH W SWOJE PIERWSZE ŚWIĘTA