Magda Gessler, czyli najpopularniejsza polska restauratorka, dzięki swojemu słynnemu programowi „Kuchenne rewolucje” uznawana za królową TVN-u, jest dla wielu wzorem, jeśli chodzi o gastronomię, styl i smak.

Właśnie dlatego Polacy często zastanawiali się, jakie menu przewiduje na święta. Podpowiedzi i przepisy na najsłynniejsze wigilijne potrawy pojawiały się na kanale Magdy Gessler w serwisie Youtube. Teraz wiadomo, co planuje we własnym domu.

Magda Gessler. Źródło: Youtube Magda Gessler
Magda Gessler. Źródło: Youtube Magda Gessler

Jakie potrawy robi Magda Gessler na święta?

Portal Super Express zauważa, że w wielu domach już teraz trwa wielkie świąteczne gotowanie. Czy Magda Gessler także należy do osób, które spędzają już czas w kuchni? Jak zorganizuje Wigilię? Co ze świątecznym menu?

O sprawie opowiedział Tadeusz Muller, syn restauratorki. Okazuje się, że Magda Gessler nie spędza czasu w kuchni we Wigilię! Wszystko dlatego, że przygotowuje potrawy wcześniej. 24 grudnia to Tadeusz i jego siostra, Lara, zajmują się ostatnimi przygotowaniami, a Magda Gessler odpoczywa.

Najsłynniejszym daniem, którego nie może zabraknąć na wigilijnym stole, jest barszcz czerwony. Co jeszcze je rodzina Gesslerów w święta? Jak ujawnia syn restauratorki, w święta jedzenie jest „multikulturowe”.

Magda Gessler. Źródło: Youtube Magda Gessler
Magda Gessler. Źródło: Youtube Magda Gessler

Na ich stole znajdują się nie tylko tradycyjne potrawy. Jest miejsce także na zupę bisque z owoców morza, paprykę faszerowaną dorszem, a nawet pieczonego w soli kulbina w towarzystwie holenderskiego sosu.

Trzeba przyznać, że ich świąteczny stół musi być wyjątkowy!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCA SIŁA NATURY. W EUROPIE MOŻNA BYŁO ODCZUĆ JEDNE Z NAJSILNIEJSZYCH TRZĘSIEŃ ZIEMI WE WSPÓŁCZESNEJ HISTORII. CO WIADOMO W TEJ SPRAWIE

Z życia gwiazd: SPORE ZASKOCZENIE DLA WIELBICIELI „SPRAWY DLA REPORTERA”! ELŻBIETA JAWOROWICZ POKAZAŁA W PROGRAMIE TVP SWÓJ NIEZNANY TALENT. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ