Magda Gessler to prawdziwa bizneswoman. Restauratorka właśnie wystartowała z kolejnym biznesem. Co takiego proponuje swoim klientom słynna kucharka?

Nowy biznes Magdy Gessler. Co to takiego?

Magda Gessler otworzyła właśnie kolejny interes. Restauratorka postawiła tym razem na sklep internetowy. Gessler sprzedaje w swoim sklepie tradycyjne specjały.

Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl
Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl
Magda Gessler. Źródło: pudelek.pl

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz prowadzenia kulinarnego show „Kuchenne Rewolucje”, prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo kobieta ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

Największą jednak popularność pani Magda uzyskała dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”, w którym czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

Magda Gessler
Magda Gessler
Magda Gessler

Teraz Magda Gessler próbuje swoich sil w Internecie. "Schronisko Smaków Magdy Gessler" – pod taką nazwą skrywa się pierwszy sklep internetowy restauratorki. Magda Gessler postanowiła nieco rozszerzyć swoją działalność gastronomiczną. Teraz jej smakołyki można będzie kosztować także pod swoim dachem, bowiem Magda Gessler rozpoczęła sprzedaż internetową, w której oferuje nam przygotowane przez siebie specjały takie jak przetwory, pieczywo czy mięsa.

To też może cię zainteresować: W PIĄTEK DOJDZIE DO ZAŁAMANIA POGODY? SYNOPTYCY Z NIEPOKOJĄCYMI PROGNOZAMI! GDZIE BĘDZIE PANOWAĆ NAJTRUDNIEJSZA SYTUACJA? TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: GWIAZDA „M JAK MIŁOŚĆ” ZDRADZIŁA WYSOKOŚĆ EMERYTURY. TERESA LIPOWSKA PRZYZNAŁA, ŻE UDZIAŁ W SERIALU RATUJE JEJ DOMOWY BUDŻET! O JAKIEJ SUMIE MOWA

O tym się mówi na świecie: PIELĘGNIARKA APELUJE O ROZSĄDEK W CZASIE NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. KOBIETA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT KORONAWIRUSA