„Kuchenne rewolucje” to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce. Na antenie TVN pojawił się w 2010 roku i od tego czasu bije rekordy oglądalności.

Prowadzącą kulinarnego show jest charyzmatyczna Magda Gessler. Jako doświadczona restauratorka zna się na gotowaniu jak nikt inny i niewątpliwie jest jednym z największych kulinarnych autorytetów w kraju.

Nic dziwnego, że to pani Magda czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

Nie jest tajemnicą, że Magda Gessler jest jedną z najlepiej zarabiających celebrytek w Polsce. Kobieta oprócz „Kuchennych Rewolucji” prowadzi także „Master Chefa”, angażuje się w wiele projektów reklamowych, ma swój kanał w serwisie YouTube i jest właścicielką kilku restauracji.

Dodatkowo ma udziały w firmie, która produkuje alkohole, posiada także swoją firmę „Ice Queen”, która wytwarza oraz sprzedaje lody.

W związku z tym, że restauratorka nie może narzekać na brak środków do życia, wielu ludzi interesuje się jej finansami.

Zazwyczaj osoby posiadające majątek do przekazania spisują testament, by ustalić ewentualnych spadkobierców. Czy tak samo uczyniła słynna restauratorka?

Magda Gessler odpowiedziała na pytanie o testament z oburzeniem.

- Nigdy nie myślałam, żeby pisać testament. To jest futurystyczne pytanie. Wszystko jest nasze – zapewniła.

- Ja i dzieci jesteśmy wspólnotą. Chyba pan sobie żartuje z takimi pytaniami. Niech ludzie myślą o swoich sprawach, a nie moich – obruszyła się gwiazda.

Jeśli Magda Gessler nie sporządzi testamentu, prawdopodobnie cały jej majątek przypadnie w udziale dzieciom restauratorki – są nimi Lara Gessler i Tadeusz Müller.

Trzeba przyznać, że nerwowa reakcja gwiazdy nie była wielkim zaskoczeniem – mogła uznać pytanie za jedno z tych „nie na miejscu”. Istotnie, majątek jest prywatną sprawą Gessler.

Na co dzień Magda Gessler chętnie pokazuje chwile z życia prywatnego bądź swoje zdjęcia – o ile nie przekraczają pewnych granic, które sama sobie wyznaczyła. Do publikowanych przez nią fotografii należą m.in. wspólne chwile z Waldemarem.

W ostatnim czasie takie zdjęcie pojawiło się na Instagramie gwiazdy TVN-u. Ma ono iście świąteczny klimat i może nam przypomnieć o minionym Bożym Narodzeniu.

Magda Gessler opublikowała fotografię wykonaną w salonie. Małżonkowie pozują razem na kanapie, a w tle widać pięknie przystrojoną choinkę. Największą uwagę przykuł jednak inny element znajdujący się tuż obok drzewka.

Fani byli szczególnie zainteresowani… znajdującym się na zdjęciu portretem samej Magdy Gessler. Czarno-biała fotografia została oprawiona w ramkę. Stoi na stylowej, drewnianej komodzie.

Życzymy pani Magdzie jeszcze wielu lat w zdrowiu i szczęściu oraz braku konieczności martwienia się o to, co stanie się z jej majątkiem, gdy jej zabraknie.

Przypomnij sobie o… RAFAŁ MASERAK W NIECODZIENNY SPOSÓB WYJAWIŁ PŁEĆ DZIECKA. TO BĘDZIE CHŁOPIEC CZY DZIEWCZYNKA

Jak informował portal Życie: JUSTYNA STECZKOWSKA WPROWADZA CÓRKĘ W ŚWIAT SHOW-BIZNESU. 7-LATKA ZADEBIUTOWAŁA W ROLI MODELKI

Portal Życie pisał również o… JAK BĘDZIE MIESZKAĆ PARA KSIĄŻĘCA? HARRY I MEGHAN MARKLE ZAPROSILI KAMERY DO SWOJEGO PRYWATNEGO DOMU