Do niedawna Rafał Maserak znany był z hulaszczego trybu życia. Tancerz często pokazywał się z pięknymi kobietami i unikał stałych związków.

Wszystko zmieniło się ponad pięć lat temu, gdy związał się z Małgorzatą Lis, dyrektorką administracji w kancelarii prawniczej. To ona wywróciła jego życie do góry nogami. Tajemniczy informator magazynu „Świat i ludzie” podkreślił, że Rafał traktuje ten związek bardzo poważnie:

Rafał bardzo poważnie traktuje tę miłość. Niedawno postanowił oświadczyć się ukochanej, a ona przyjęła zaręczynowy pierścionek. Właśnie przygotowują się do ślubu.

Rafał Maserak podkreślił, że uroczystość będzie zorganizowana z rozmachem:

Ja jestem Polakiem z krwi i kości, więc wesele musi być z przytupem! Ma być tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, włącznie z moją babcią i moimi dziadkami. To ma być impreza, która zostanie zapamiętana przez naszych gości, bo dla nich ją robimy

Teraz tancerz i jego partnerka spodziewają się dziecka. W listopadzie Maserak ogłosił to za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych:

Będę tatą ❤️ Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Szczerze nie mogę się doczekać 🙈

Choć Małgorzata Lis bardzo dba o prywatność i unika pojawiania się u boku partnera na czerwonym dywanie, to dzięki niej Rafał Maserak zmienił swoje podejście do życia i zapragnął założyć rodzinę.

Od listopada media prześcigały się w domysłach na temat płci dziecka. Sam tancerz podkreślił, że nie ma żadnych preferencji. Będzie się cieszył zarówno z synka, jak i z córeczki:

Płeć nie ma znaczenia. Najważniejsze, żeby dziecko urodziło się zdrowe.

Niedawno Maserak pochwalił się płcią wyczekiwanego maleństwa. Przyszły tata ogłosił tę radosną nowiną, dodając wymowne zdjęcie na swoim Instagramie. Na fotografii gwiazdor Polsatu pozuje z wielkim balonem z napisem „Oh boy”. O płci maluszka informuje także w podpisie do zdjęcia:

Jestem wdzięczny za rok 2019! 2020, nie mogłem się Ciebie doczekać i jestem wdzięczny za to, że za jakiś czas nasza rodzina będzie już w komplecie i dołączy do nas nasz SYNEK. Czekamy na Ciebie, ale jeszcze chwilę posiedź w brzuszku u mamy, a my szykujemy Ci tu gniazdko!

Tancerz otrzymał już setki gratulacji od swoich fanów. Kobiety podkreślały, że chłopiec zapewne wda się w ojca i już niebawem będzie razem z nim śmigał po parkiecie:

Ale będzie mały przystojniak 😃 gratulacje i wszystkiego co najlepsze ❤️ Gratulacje! Chłopaki są super mam w domu dwóch 😉 Ciekawe czy pójdzie w ślady taty mały zdolny tancerz ❤️😉 Co za piękna wiadomość ❤️ gratulacje dla Was. Wszystkie ciocie czekają na maleństwo 😍 Na pewno ten rok będzie najpiękniejszy dla ciebie bo ja mówileś pojawi się nowy członek , napewno przyniesie ci dużo radości i może nawet zostanie takim tancerzem jak ty 😂💋

Już jakiś czas temu Maserak zdradził, że wspólnie z partnerką wybrali imiona dla swojego potomka. Podobno para była przy tym bardzo zgodna.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... KSIĄŻĘ KAROL ODCIĄŁ SYNA OD PIENIĘDZY. "NIEOGRANICZONE ZASOBY FINANSOWE" NIE DLA KSIĘCIA HARRY'EGO

Warto sobie przypomnieć o... RAFAŁ MASERAK ZOSTANIE OJCEM. GWIAZDY GRATULUJĄ: "SZYKUJ FORMĘ NA PĘPKOWE"

Portal "Życie" informował także... RAFAŁ MASERAK KOMENTUJE PŁEĆ SWOJEGO PIERWSZEGO DZIECKA. CZY PRZYSZŁY TATA MA JUŻ POMYSŁ NA IMIĘ