Rafał Maserak znany z "Tańca z gwiazdami" wraz ze swoją partnerką spodziewa się dziecka. Tancerz poinformował o tym swoich fanów w mediach społecznościowych, Wiadomość ta mogła być dla niektórych sporym zaskoczeniem, gdyż tancerz kojarzony jest raczej z tego, iż przez długi czas nie planował zakładania rodziny.

I choć, w jego życiu nigdy nie brakowało kobiet, mężczyzna nie zdecydował się na to, by założyć z nimi rodzinę. Teraz jednak wszystko się zmieniło za sprawą nowej partnerka Rafała Maseraka - Małgorzaty Lis.

Małgorzata Lis bardzo dba o swoją prywatność i rzadko pojawia się na czerwonym dywanie u boku tancerza. Rafał Maserak nieczęsto publikuje też ich wspólne zdjęcia. Jednak to, iż Małgorzata nie pojawia się w show-biznesie razem z Rafałem nie świadczy o słabnącej sile ich uczucia. 

Wręcz przeciwnie, związek tych dwoje zdecydowanie kwitnie. To właśnie przy Małgorzacie, tancerz zmienił swoje podejście do życia i zapragnął sprawdzić się w roli ojca. Pięc dni temu na swoim Instagramie ogłosił radosną nowinę:

"Będę tatą ❤️ Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Szczerze nie mogę się doczekać 🙈"

Od tego czasu internauci zadają tancerzowi mnóstwo pytań, odnośnie tego, czy wie, iż urodzi się chłopiec, czy dziewczynka. Sam zainteresowany w wywiadzie dla "Twojego Imperium" zdradził, że to nie płeć ma dla niego największe znaczenie:

"Płeć nie ma znaczenia. Najważniejsze, żeby dziecko urodziło się zdrowe."

Dodatkowo, tancerz zaznaczył, że wraz z partnerką wybrali już imiona dla potomka. Dodaje także, że w podjęciu decyzji byli bardzo zgodni.

Warto sobie przypomnieć...RODZICE OCZEKIWALI NARODZIN BLIŹNIĄT. NIE SPODZIEWALI SIĘ, ŻE BĘDĄ INNE NIŻ WSZYSTKIE

Portal "Życie: pisał: JADZIA NALEPA PODBIŁA SERCA WIDZÓW W PROGRAMIE "DUŻE DZIECI". PO DZIESIĘCIU LATACH WYGLĄDA ZUPEŁNIE INACZEJ [FOTO]

Informował również: THE VOICE OF POLAND: JAKA JEST PRYWATNIE ZWYCIĘŻCZYNI OSTATNIEJ EDYCJI SHOW