Alicja Szemplińska kilka lat temu brała udział w innym programie rozrywkowym emitowanym na TVP1- Hit Hit Hurra. Co więcej, tam również dziewczynie udało się wygrać z innymi uczestnikami.

Trenerami Alicji byli Tomson i Baron z Afromental. W finale The Voice of Poland zaśpiewała m.in. brawurowo „Litanię” z musicalu Metro, autorski singiel „Prawie my” czy w duecie z trenerami „As” z repertuaru Steviego Wondera. Nie miała sobie równych! Widzowie byli zachwyceni jej wykonem. Na oficjalnym profilu The Voice, można przeczytać mnóstwo komplementów skierowanych w jej kierunku.

Alicja Szemplińska GRATULUJEMY💥💫🔥

Gepostet von The Voice of Poland TVP am Samstag, 30. November 2019

Alicja pochodzi z Ciechanowa. Poza śpiewaniem pisze wiersze i teksty piosenek i gra na fortepianie. Jej pasją jest również aktorstwo. Dziewczyna jest w drugiej klasie I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego, zdobywa najlepsze oceny.

17-latka ma już na swoim instagramowym koncie ponad 40 tysięcy fanów. Jesteśmy pewni, że liczba ta na pewno wzrośnie.

View this post on Instagram

new stuff is coming

A post shared by Alicja Szemplińska (@aliciaszemplinska) on

Według relacji informatora WP, Alicja spodobała się nawet prowadzącemu show Maciejowi Musiałowi. Aktor ponoć stara się o serce zwyciężczyni.

- „Alicja Urzekła go swoim talentem. Obserwuje ją w mediach społecznościowych, lajkuje niemal wszystkie jej zdjęcia, a na planie świetnie się ze sobą dogadują”.

Pasowaliby do siebie?

Jak informował portal Życie: TO WIDEO ROZCZULI KAŻDEGO. MŁODY LEKARZ ZNALAZŁ SPOSÓB NA USPOKOJENIE DZIECKA W TRAKCIE BADANIA [WIDEO]

Portal Życie pisał również o: ANDRZEJKI TO NIE TYLKO CZAS IMPREZ, ALE I WRÓŻB. WARTO POZNAĆ ANDRZEJKOWY HOROSKOP NA PRZYSZŁY ROK

Przypomnij sobie o: NA JAKIE PREMIE ŚWIĄTECZNE MOGĄ LICZYĆ POLACY. OTO KWOTY, KTÓRE WYPŁACAJĄ PRACODAWCY