Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Znana restauratorka chętnie dzieli się z fanami fotografiami swojej rodziny. I o ile internauci mogą często oglądać fotografie z partnerem Magdy Gessler oraz z jej dziećmi, o tyle do rzadkości należą zdjęcia z jej tatą.

Tym razem restauratorka zrobiła wyjątek i opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje ze swoim ojcem - Mirosławem Ikonowiczem. Magda Gessler wielokrotnie podkreśla znaczenie, jakie w jej życiu odgrywa rodzina. Nic dziwnego, że tym razem postanowiła podzielić się fotografią z kolejną bliską osobą.

Magda Gessler zdjęcie z tatą okrasiła uroczym komentarzem. Gwiazda podkresliła w nim, jak ważny jest dla niej tata i ile dla niej znaczy jego obecność i zaangażowanie.

"Nie ma to jak z tata ... kochany mój .. zawsze pomocny i wspierający przystojniak."

Internauci szybko zauważyli podobieństwo między nimi. Przyznali też, że 88-latek jest w doskonałej kondycji, co potwierdziła także córka, która przyznała, że w każdej sytuacji może na tatę liczyć.

Kim jest tata restauratorki?

Mirosław Kazimierz Ikonowicz to znany polski reporter i korespondent Polskiej Agencji Prasowej. Za swoją pracę został odznaczony w 2004 roku Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Mężczyzna wiele podróżował po świecie, o czym często wspomina sama Magda. Restauratorka przyznaje, że to dzięki tacie miała okazję doskonale poznać m.in. Hiszpanię.

Te podróże pozwoliły jej poznawać świat. Gessler wielokrotnie powtarza, że to różnorodność poznawanych kultur zaszczepiła w niej pasję do odkrywania nowych kulinarnych smaków.

Warto sobie przypomnieć...PRZYSZŁOŚĆ "KUCHENNYCH REWOLUCJI" STANĘŁA POD ZNAKIEM ZAPYTANIA. WSZYSTKIEMU WINNE SĄ ZAROBKI POLAKÓW

Portal "Życie" pisał: MAGDA GESSLER ZDRADZA, CO SIĘ KRYJE W SKLEPOWYCH ŚLEDZIACH. EKSPERCI OSTRZEGAJĄ, MOŻNA STRACIĆ ZDROWIE

Informował również...UCZESTNICZKA „TOP MODEL” DEMASKUJE GWIAZDY. KTÓRE Z NICH NOSZĄ NATURALNE FUTRA