Marzena Kipiel-Sztuka to aktorka, która znana jest przede wszystkim ze swojej roli Halinki z serialu „Świat według Kiepskich”, emitowanego na antenie telewizyjnego Polsatu.

Teraz, w dobie pandemii koronawirusa, ciężki czas dotyka również artystów. Zamknięto teatry i inne miejsca kultury, a praca na planach filmowych przebiega wolniej lub w niektórych przypadkach została całkiem wstrzymana. To sprawia, że aktorzy mają poważne problemy.

Marzena Kipiel-Sztuka otrzymała pomoc, dzięki temu nie musi się martwić o święta

Portal o2 podał informacje na temat pomocy, jaką otrzymała Marzena Kipiel-Sztuka. Okazuje się, że gdyby nie obca osoba, nie mogłaby spać spokojnie w tym szczególnym, przedświątecznym okresie.

Marzena Kipiel-Sztuka. Źródło: Youtube DAMI TV LEGNICA
Marzena Kipiel-Sztuka. Źródło: Youtube DAMI TV LEGNICA

Aktorka niedawno przyznała, że święta Bożego Narodzenia nie będą dla niej zbyt szczęśliwe. Wszystko przez problemy finansowe, w które niedawno popadła.

Mówiła o tym, że tuż przed świętami nie ma pieniędzy. Tymczasem jednak udało jej się otrzymać pomoc od obcej osoby. Starsza kobieta postanowiła wspomóc aktorkę.

Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że nie ma pieniędzy na chleb. Okazało się jednak, że otrzymała pomoc od pewnej kobiety. Starsza pani usłyszała, że aktorka ma problemy finansowe, więc postanowiła jej pomóc.

Aktorka wyznała, że nie chciała przyjąć pomocy, bo nie jest jedyną osobą mającą problemy, jednak pani Marysia bardzo chciała ją zaoferować. W końcu Marzena Kipiel-Sztuka zgodziła się na przyjęcie wsparcia.

Marzena Kipiel-Sztuka. Źródło: Youtube ATM Grupa
Marzena Kipiel-Sztuka. Źródło: Youtube ATM Grupa

Artystka już nie martwi się o to, jak będą wyglądać jej święta. Dostanie jeszcze barszcz i krokiety, które będzie mogła położyć na wigilijnym stole. Obiecała, że odwdzięczy się za dobro, którego doświadczyła.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCA SIŁA NATURY. W EUROPIE MOŻNA BYŁO ODCZUĆ JEDNE Z NAJSILNIEJSZYCH TRZĘSIEŃ ZIEMI WE WSPÓŁCZESNEJ HISTORII. CO WIADOMO W TEJ SPRAWIE

Z życia gwiazd: SPORE ZASKOCZENIE DLA WIELBICIELI „SPRAWY DLA REPORTERA”! ELŻBIETA JAWOROWICZ POKAZAŁA W PROGRAMIE TVP SWÓJ NIEZNANY TALENT. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ