Nie da się ukryć, że Dorota Wellman oraz Marcin Prokop to ulubiona para prowadzących program „Dzień Dobry TVN”. Jak się okazuje, odcinki prowadzone właśnie przez tę dwójkę cieszą się największą oglądalnością!

Dorota Wellman jest uwielbiana przez widzów!

Jak informuje portal Jastrząb Post, ostatnio na instagramowym profilu programu „Dzień Dobry TVN” pojawiło się zaskakujące zdjęcie. Mogliśmy bowiem zobaczyć na nim Dorotę Wellman, która dosłownie od stóp do głów jest opatulona!

Znana prezenterka była nie tylko cała owinięta w koc, ale także założyła rękawiczki! Fani byli przekonani, że gwiazda marznie podczas nagrań do programu. Okazuje się, że producenci postanowili temu zaradzić.

Ostatnio bowiem w sieci pojawiło się zdjęcie Doroty Wellman oraz Marcina Prokopa i Soni Bohosiewicz. Aktorka była gościem programu „Dzień Dobry TVN” z okazji swoich 45. urodzin, które niedawno świętowała.

Prezenterka rozbawiła fanów!

Czuje oko fanów dostrzegło jednak na fotce jeden, dość zaskakujący szczegół, na zdjęciu opublikowanym na Instagramie przez Sonię Bohosiewicz. Jak się bowiem okazuje, Dorota Wellman na fotce nie ma butów! Czy produkcja postanowiła tak mocno rozgrzać plan, że teraz ulubiona prezenterka musi zdejmować buty, bo jest jej za gorąco?!

Jak jednak doskonale wiemy, brak butów na nogach w niczym nie przeszkadzał Dorocie Wellman. Prezenterka nadal obdarowywała publiczność oraz gości swoim szerokim, szczerym uśmiechem i bez żadnego skrępowania prowadziła program! Fani są pod wrażeniem jej dystansu do siebie!

Jak informował portal "Życie": CZY ZAKŁADY KOSMETYCZNE ORAZ FRYZJERSKIE BĘDĄ OTWARTE PODCZAS NARODOWEJ KWARANTANNY? JAKIE SĄ OSTATNIE DECYZJE RZĄDU

Przypomnij sobie: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON

Portal "Życie" pisał również: ZNANA WOKALISTKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT SWOICH UKOCHANYCH DZIECI. JAK AGNIESZKA CHYLIŃSKA RADZI SOBIE NA CO DZIEŃ

O tym się mówi na świecie: NIEZWYKŁE ZJAWISKO NA NIEBIE. OSTATNI RAZ MOŻNA JE BYŁO ZOBACZYĆ PRAWIE 800 LAT TEMU. JUŻ DZIŚ NA NIEBIE POJAWI SIĘ GWIAZDA BETLEJEMSKA. O CO CHODZI