Jak podaje portal "Super Express", Dorota Wellman przyznała niedawno, że przeżyła koszmarnie trudne chwile. Dziennikarka zakaziła się koronawirusem i stoczyła trudną walkę o życie. Stan Wellman był na tyle poważny, że zdecydowała się spisać testament.

Dorota Wellman zniknęła z "Dzień dobry TVN"

Dorota Wellman zniknęła na dłuższy czas z programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN", który prowadzi wspólnie z Marcinem Prokopem. Jej nagłe zniknięcie wywołało u widzów niepokój. Okazuje się, że obawy te były w pełni uzasadnione, gdyż Dorota Wellman zmagała się z chorobą Covid-19, wywoływaną przez koronawirusa SARS-CoV-2.

Choroba zabrała Dorocie Wellman trzy tygodnie. Jak przyznała w jednym z wywiadów choroba przebiegała u niej ostro. Walczyła o każdy oddech, a konsekwencje choroby odczuwa do teraz. " Przy najmniejszym wysiłku dyszę jak zboczeniec i mam kondycję staruszki po zawale" - powiedziała Wellman w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".

Dziennikarka przyznała również, że najgorsze w chorobie było poczucie niewyobrażalnego osamotnienia. Chorzy na Covid-19 chorują w samotności i w samotności odchodzą. To, jak podkreśliła, było w tym wszystkim najgorsze. Dorota Wellman dodała, że w pewnym momencie zdecydowała się napisać testament, "na wszelki wypadek".

Dorota Wellman/ YouTube @Uwaga! TVN
Dorota Wellman/ YouTube @Uwaga! TVN
Dorota Wellman/ YouTube @Uwaga! TVNz

Majątek Doroty Wellman

Jak wskazuje "Super Express", Dorota Wellman od lat systematycznie pojawia się w Rankingu Najcenniejszych Gwiazd Polskiego Show-Biznesu magazynu "Forbs". Szacuje się, że jej wartość reklamowa może sięgać nawet 400 tys. zł. Za prowadzenie "Dzień dobry TVN" ma inkasować 50 tys. zł. co miesiąc.

Dorota Wellman/ YouTube @Uwaga! TVN
Dorota Wellman/ YouTube @Uwaga! TVN
Dorota Wellman/ YouTube @Uwaga! TVN

Prowadzenie imprez przez Dorotę Wellman przynosi jej zysk w wysokości od 13 do 15 tysięcy. Do jej majątku zalicza się duży dom, znajdujący się w jednej z podwarszawskich miejscowości, którego wartość szacowana jest na 2 mln zł.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Piotr Muller wyjawił całą prawdę o planach władz. Rzecznik rządu zdradził, co z dodatkowymi obostrzeniami na święta

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutną wiadomość przekazał jeden z wokalistów disco polo! Post o chorobie muzyka pojawił się w sieci. Fani są zaniepokojeni

O tym się mówi: Wielka tajemnica Krzysztofa Jackowskiego wyszła na jaw! Wprost nie sposób uwierzyć. Jasnowidz zdradził rzecz, o której większość nie miała pojęcia