Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa mocno wpływa na stan psychiki wielu osób. W trudnej sytuacji znalazły się bowiem tysiące Polaków, którzy z dnia na dzień stracili możliwość zarobkowania.

Co się dzieje?

Jak informuje portal Super Expess, w bardzo trudnej sytuacji znalazł się między innymi Ryszard Rynkowski. Muzyk nie ma możliwości koncertowania, a na jego utrzymaniu pozostaje żona oraz 12 – letni syn.

Co więcej, warto przypomnieć, że kilka lat temu Ryszard Rynkowski podczas domowej kłótni z żoną groził, że odbierze sobie życie, mając w tym czasie broń w ręku. Po wszystkim został skierowany na obserwację. Teraz natomiast jego żona boi się, że sytuacja się powtórzy bowiem muzyk jest załamany tym, że nie może pracować.

Ogromne wsparcie!

Na szczęście Ryszard Rynkowski nieustannie może liczyć na wsparcie swojej ukochanej żony. Jak się bowiem okazuje partnerka muzyka nieustannie pokazuje mu jak inni muzycy radzą sobie w obecnym czasie.

- Pokazują mu filmiki ze znajomymi po fachu, którzy koncertują w sieci. Wszystko to sprawiło, że on też chce spróbować swoich sił – wyznała Edyta Rynkowska podczas rozmowy z tygodnikiem „Na żywo”.

Co więcej żona Ryszarda Rynkowskiego zaoferowała mu także pomoc w prowadzeniu social mediów, a także jest w nieustannym kontakcie z Jackiem Cyganem, który współpracuje z jej mężem.

- Rysiu ma gotowych siedem kompozycji, czekamy na sygnał do pracy – wyznał muzyk w jednym z wywiadów.

Miejmy zatem nadzieję, że Ryszard Rynkowski nie podda się i nie ulegnie załamaniu, a już niebawem usłyszymy jego nowe utwory!

Ryszard Rynkowski / YouTube:  CGM.PL
Ryszard Rynkowski / YouTube: CGM.PL

Jak informował portal "Życie": JAK ROBERT LEWANDOWSKI UCZCIŁ SWÓJ WIELKI SUKCES? PIŁKARZ KOLEJNY RAZ POZYTYWNIE ZASKOCZYŁ SWOICH FANÓW

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO