Podczas swojego pobytu w rodzinie królewskiej była często wymieniana jako łamacz zasad królewskich, która miała tendencję do robienia rzeczy po swojemu, ku przerażeniu niektórych bardziej statecznych, starszych członków rodziny królewskiej.

Królewska tradycja, o której nikt jej nie powiedział

Wiele rodzin ma specjalne tradycje, które z radością odtwarzają każdego roku. Od prezentów „białego słonia” po kolacje z potrawami - te tradycje często mogą stać się najlepszą częścią świąt. Dla księżnej Diany, która poślubiła księcia Karola w 1981 roku, szczególna tradycja bożonarodzeniowa rodziny królewskiej była źródłem zażenowania.

W pierwszym roku, w którym księżna Diana poszła z księciem Karolem na doroczne uroczystości królewskie, przyłączyła się do tego, co rodzina nazywa ich „tanią i wesołą” wymianą prezentów. Według doniesień, ta wymiana prezentów jest czymś, na co rodzina nie może się doczekać każdego roku, a najbardziej pamiętnymi prezentami są skórzana deska sedesowa podarowana księciu Karolowi i nieco pikantny czepek kąpielowy, który książę Harry podarował swojej babci, królowej Elżbiecie II.

Jednak księżna Diana przegapiła notatkę w swoim pierwszym roku spędzonym z rodziną i zamiast zabawnego prezentu gagowego podarowała swojej szwagierce, księżnej Annie, piękny kaszmirowy sweter. Niewątpliwie nowa królewna była bardzo zawstydzona, ale w następnym roku była w stanie zaprezentować się lepiej przygotowana, pokazując się z odpowiednio zabawnym prezentem.

Niestety sielankowe dni świątecznej rozkoszy nie trwały wiecznie dla księżnej Diany. Po rozwodzie z księciem Karolem księżna Diana miała trudności ze znalezieniem szczęścia o tej porze roku.

Co o tym sądzicie? Jakie są Wasze tradycje świąteczne?

O tym się mówi: Maryla Rodowicz zrobiła wstrząsające wyznanie. Nikt nie wiedział, że gwiazda przeżywa takie trudne chwile

Zerknij titaj: Kraków: lekarze apelują do młodych ludzi. Coraz więcej z mich ma poważne problemy z sercem

Nie przegap: Wspaniała wiadomość dla fanów Agnieszko Chylińskiej. Artystka ma w zanadrzu ciekawe plany