Jak podaje "Pikio", Agnieszka Chylińska i Kamil Bednarek będą prekursorami w pewnym ciekawym programie. Spotkają się przy okazji ciekawego projektu telewizyjnego, który powstał we współpracy Playera z TVN. Czym jest "Salon dźwięku"?

Ciekawa propozycja na spędzenie czasu z muzyką

Nowy format ma w zanadrzu letnią aurę, spotkania z polskimi gwiazdami sceny wokalnej w plenerze. Zapowiada się idealne połączenie kameralnego talk-show z luźnymi koncertami, także w kameralnym gronie. Nowy program poprowadzi Gabi Drzewiecka.

YT

Każdy, kto zaczął się właśnie obawiać wzrostu zakażeń koronawirusem z powodu proponowanych przez Playera i TVN koncertów, może odetchnąć z ulgą. Koncerty, które będą grane na żywo w programie przez największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, będą miały charakter kameralny i odbywać się będą bez udziału publiczności. Widzowie będą je mogli zobaczyć przed ekranami telewizorów.

TVN

Już niedługo, bo 8 sierpnia, jednym z pierwszych gości "Salonu dźwięku", będzie Kamil Bednarek, a jako druga, 15 sierpnia wystąpi Agnieszka Chylińska, która świętuje w tym roku 25-lecie działalności na scenie muzycznej. Wokalistka obiecała fanom coś, co wprawiło ich w euforię. Ci, którzy pragną ruszyć z Agnieszką w trasę koncertową, będą mieli niebawem ku temu okazję, gdyż artystka postanowiła ją wznowić.

Prowadząca program Gabi Drzewiecka, była mieszkanką Domu Wielkiego Brata. Jej entuzjazm związany z pracą w "Salonie dźwięku" jest w pełni zrozumiały.

Myślę, że wszyscy tęsknimy za muzyką i wspólnymi spotkaniami. "Salon dźwięku" wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którym brakowało takiej formy rozrywki. Do tego dorzucamy element talk-show i wyjątkowe, kameralne miejsce. Tak powstaje przepis na idealny wieczór, gdzie każdy składnik sprawia, że będzie to udane, muzyczne danie.

Pięknie to ujęła, prawda?

Kamil Bednarek także nie kryje podekscytowania.

Cieszę się, że będę mógł podzielić się swoją spotęgowaną energią z moimi fanami! Jestem więcej niż pewny, że to ja stęskniłem się za nimi bardziej, niż oni za mną…

Jesteście ciekawi nowego programu?

O tym pisaliśmy: Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław wyjeżdżają z Warszawy na dłużej. O co chodzi

Zerknij: Nietypowa prośba polskiego skoczka narciarskiego. Klemens Murańka apeluje do Tadeusza Rydzyka, internauci nie mogą powstrzymać się ze śmiechu