Wreszcie doczekaliśmy się tego, o czym mówiono już od dłuższego czasu! Robert Lewandowski otrzymał tytuł najlepszego piłkarza świata 2020 roku! To ogromny sukces, biorąc pod uwagę jeszcze to, że Lewy jest pierwszym polskim piłkarzem, który otrzymał takie wyróżnienie!

Niesamowity sukces!

Nie da się więc ukryć, że Robert Lewandowski ma ogromne powody do radości. Jak zatem nasz najlepszy piłkarz postanowił uczcić swój wielki sukces? Okazuje się, że zrobił coś nietypowego, czym jednak miło zaskoczył swoich fanów.

Jak informuje portal Lelum, na Twitterze pojawiło się zabawne nagranie ze „świętowania” Roberta Lewandowskiego. Widać na nim jak piłkarz idzie ze swoim trofeum przez salon, po czym układa się razem z nim na kanapie i oddaje się refleksjom!

Jak świętował Robert Lewandowski?

Na kolejnym nagraniu opublikowanym na Twitterze Robert Lewandowski podziękował fanom za wsparcie!

– Wróciłem już do domu, dziękuję za wasze wsparcie. Jestem naprawdę szczęśliwy. Ta nagroda należy również do was. Dobrego wieczoru! – wyznał Lewy.

Piłkarz już niejednokrotnie przyznawał, że wszystkie nagrody i wyróżnienia są dla niego niesamowicie ważne i motywują go do dalszego działania. Dodatkowo, zawsze zaznaczał, że najważniejsza jest dla niego rodzina i to właśnie z nią świętuje wszystkie swoje sukcesy!

Nic więcej dziwnego, że i tym razem Lewy udał się prosto do domu, aby w rodzinnym gronie celebrować swoje największe do tej pory osiągnięcie!

Jak informował portal "Życie": 6 - LETNIA DZIEWCZYNKA ODESZŁA PRZED SAMYMI ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA. TO, CO WYDARZYŁO SIĘ W JEJ OSTATNICH CHWILACH WZRUSZA DO ŁEZ

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

Portal "Życie" pisał również: MARYLA RODOWICZ I JEDNA Z UCZESTNICZEK PROGRAMU "SANATORIUM MIŁOŚCI" SĄ ZE SOBĄ POWIĄZANE! O CO DOKŁADNIE CHODZI

Z życia gwiazd: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM ZDECYDOWALI SIĘ NA WYJĄTKOWY GEST Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA. TO ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA DLA DROGICH PARZE OSÓB