Okazuje się, że rok 2020 dla wielu osób zakończył się całkiem dobrze! Na ten moment cała Polska czekała bardzo długo, aż wreszcie stało się! Robert Lewandowski po wielu latach ciężkiej pracy uzyskał tytuł najlepszego piłkarza świata 2020 roku!

Cała Polska na to czekała!

Nie da się ukryć, że Robert Lewandowski wkłada całe serce w piłkę nożną. Nasz reprezentant ma na swoim koncie ogromne sukcesy, jednak wszyscy z utęsknieniem czekali kiedy Lewy otrzyma tytuł najlepszego piłkarza na świecie. Wreszcie się doczekaliśmy!

Jak informuje portal Super Express, od bardzo długiego czasu mówiło się, że Lewandowski jest niezbitym faworytem do uzyskania tytułu najlepszego piłkarza świata. Nie da się ukryć, że Lewy osiągał takie wyniki, o których wielu innych piłkarzy może tylko pomarzyć. Wreszcie został doceniony!

Ogromny sukces Polaka!

Wczoraj odbyła się gala FIFA The Best 2020 podczas której wszystko stało się jasne! Robert Lewandowski oficjalnie został uznany za najlepszego piłkarza 2020 roku. Co więcej, jest to tym bardziej wartościowe wyróżnienie, że Lewy jest pierwszym Polakiem, który został nagrodzony w tym plebiscycie.

- Jestem dumny. To wielkie osiągnięcie i dla mnie i dla mojej drużyny. Zarówno dla Bayernu jak i reprezentacji Polski – wyznał wczoraj sam Lewandowski.

Gratulujemy naszemu piłkarzowi tak ogromnego sukcesu! I liczymy na to, że jeszcze nieraz pokaże jak świetnym jest piłkarzem.

Jak informował portal "Życie": CÓRKA PREZYDENTA MOCNO ANGAŻUJE SIĘ W PRACĘ. KINGA DUDA MIAŁA OSTATNIO WAŻNE SPOTKANIE. NAD CZYM DYSKUTOWANO

Przypomnij sobie: ZE SKLEPÓW ZNIKA POPULARNY GADŻET KUCHENNY. GIS PRZESTRZEGA PRZED JEGO UŻYWANIEM. OKAZAŁO SIĘ, ŻE JEGO UŻYWANIE STWARZA RYZYKO DLA ZDROWIA

Portal "Życie" pisał również: RZĄD OGŁOSIŁ WCZORAJ NARODOWĄ KWARANTANNĘ. CZY TO KONIECZNY KROK? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PROFESOR WŁODZIMIERZ GUT

Pisaliśmy również o: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON