Robert Lewandowski jest piłkarzem odnoszącym ogromne sukcesy nie tylko na naszym rodzimym podwórku, ale również na całym świecie. Często pojawia się on w zestawieniach wraz z największymi gwiazdami piłki nożnej, m.in. Ronaldo czy Messim.

Do listy sukcesów Robert konsekwentnie dopisuje kolejne bramki oraz trofea. Teraz znów udało mu się zdobyć ogromne wyróżnienie.

Robert Lewandowski. Źródło: Youtube Jakub Łochowski
Robert Lewandowski. Źródło: Youtube Jakub Łochowski

Robert Lewandowski został doceniony przez zagraniczne media

Polski napastnik doczekał się kolejnej nagrody. Ten rok jest dla niego bardzo owocny – doczekał się nie tylko sukcesów zespołowych z Bayernem Monachium, ale także indywidualnych.

Jak zauważa portal Radio ZET, rysą na jego tegorocznych osiągnięciach zdaje się fakt, że niewiele brakowało, by zdobył prestiżową „Złotą Piłkę”, co nie doszło do skutku. Robert Lewandowski uznawany był za faworyta, jednak ostatecznie przez pandemię koronawirusa odwołano tegoroczną edycję.

Ma jeszcze szansę na „FIFA The Best” – mówi się, że choć konkuruje z Messim i Ronaldo, to prawdopodobnie Lewandowski otrzyma nagrodę.

Robert Lewandowski. Źródło: Youtube FC Bayern München
Robert Lewandowski. Źródło: Youtube FC Bayern München

Póki co Robert Lewandowski do listy swoich sukcesów może dopisać nagrodę włoskiego dziennika „Tuttosport”. Przyznano mu statuetkę najlepszego piłkarza 2020 roku. Dotychczas dziennik wyróżniał jedynie zawodników poniżej 21. roku życia, to pierwsza edycja nowego plebiscytu.

Po raz kolejny gratulujemy Robertowi Lewandowskiemu sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAKIM WYKSZTAŁCENIEM MOŻE POCHWALIĆ SIĘ KATARZYNA DOWBOR? WIĘKSZOŚĆ JEST W BŁĘDZIE. ZNANA PREZENTERKA NIE JEST Z ZAWODU DZIENNIKARKĄ, A KIMŚ INNYM

O tym się mówi w Polsce: KOLEJNA WIELKA TAJEMNICA LECHA WAŁĘSY I JEGO RODZINY WYSZŁA NA JAW. WYGADAŁ SIĘ PRZYJACIEL BLISKICH BYŁEGO PREZYDENTA! CHODZI O DZIECI WAŁĘSÓW

O tym się mówi na świecie: 13 GRUDNIA BIEŻĄCEGO ROKU PRZEBUDZIŁA SIĘ ETNA. CZY TO ZNAK, BY JEDNAK ZACZĄĆ SIĘ SZYKOWAĆ NA NADEJŚCIE TRZECH DNI CIEMNOŚCI

Z życia gwiazd: ANIA I ROBERT LEWANDOWSCY NIE ZDECYDOWALI SIĘ NA CHRZEST MAŁEJ LAURY. WYSZŁO NA JAW, DLACZEGO ODWLEKAJĄ SAKRAMENT. POWÓD TO NIE TYLKO PANDEMIA