Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa powoduje ogromny paraliż ochrony zdrowia. Wiele osób cierpiących na poważne schorzenia często zostaje bez pomocy, bowiem szpitale są obłożone chorymi, którzy zmagają się z nowym wirusem.

Diagnoza nie dała nadziei

Jak wiadomo, wcześnie wykryte nowotwory w zdecydowanej większości przypadków są uleczalne i dają możliwość powrotu do pełni zdrowia. Niestety, czasem jednak pojawiają się takie przypadki, w których medycyna jest bezsilna.

Jak informuje portal Pikio, właśnie w takiej sytuacji znalazła się malutka Arianna. U 6 – latki wykryto nowotwór mózgu. Niestety, był on na tyle skomplikowany, że dziewczynce nie można było pomóc. Wiadomo było, że nie zostało jej zbyt dużo czasu.

Ogromne przyjęcie Arianny /  Fresno Bee
Ogromne przyjęcie Arianny / Fresno Bee

Wzruszająca historia!

Bliscy dziewczynki przeczuwali, że Arianna może nie dożyć nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Z tego powodu postanowili, że zorganizują jej ogromne przyjęcie.

Impreza została zorganizowana w Woodward Park w USA. Specjalnie dla Arianny przygotowano niesamowitą ilość niespodzianek, a jedną z nich był piękny różowy Jeep, z którego dziewczynka bardzo się ucieszyła.

Co więcej, na miejscu na dziewczynkę czekał także sam Święty Mikołaj oraz jego elfy! Rodzice postanowili bowiem, że zorganizują Ariannie święta nieco wcześniej, aby mogła spędzić je po raz ostatni.

Niestety, 6 – latka zmarła 14 grudnia. Glejak, który zaatakował jej mózg od samego początku nie dawał nadziei na skuteczne leczenie. W ostatnich dniach dziewczynka nie była w stanie samodzielnie wykonać żadnych czynności.

Rodzina na zawsze zapamięta ostatnie chwile spędzone z Arianną i wspaniałe przyjęcie, które zorganizowali specjalnie dla niej.

Ogromne przyjęcie Arianny /  Fresno Bee
Ogromne przyjęcie Arianny / Fresno Bee

Jak informował portal "Życie": CÓRKA PREZYDENTA MOCNO ANGAŻUJE SIĘ W PRACĘ. KINGA DUDA MIAŁA OSTATNIO WAŻNE SPOTKANIE. NAD CZYM DYSKUTOWANO

Przypomnij sobie: ZE SKLEPÓW ZNIKA POPULARNY GADŻET KUCHENNY. GIS PRZESTRZEGA PRZED JEGO UŻYWANIEM. OKAZAŁO SIĘ, ŻE JEGO UŻYWANIE STWARZA RYZYKO DLA ZDROWIA

Portal "Życie" pisał również: MARYLA RODOWICZ I JEDNA Z UCZESTNICZEK PROGRAMU "SANATORIUM MIŁOŚCI" SĄ ZE SOBĄ POWIĄZANE! O CO DOKŁADNIE CHODZI