Leonard Pietraszak co roku liczy na to, że może tym razem w dniu urodzin, 6 listopada, uda mu się odzyskać kontakt z synem. Mikołaj nie odzywa się do swojego taty i nie dzwoni do niego z życzeniami.

Leonard Pietraszak marzy o pogodzeniu się z synem

Aktor starał się pogodzić z jedynym synem i wiele razy inicjował pojednanie, jednak nigdy nie udało mu się pogodzić z Mikołajem. Jak podaje Pomponik, traci już nadzieję, że przed śmiercią odzyska kontakt z jedynakiem.

Leonard Pietraszak. Źródło: Youtube
Leonard Pietraszak. Źródło: Youtube

- To, że go straciłem, nie daje mi spokoju. Kiedyś myślałem, że jego niechęć do mnie minie, ale ona nie ustępuje... Tracę nadzieję... – mówił smutno podczas wywiadu.

Mikołaj jest tylko coraz bardziej obrażony na ojca. Jak mówi sam Leonard Pietraszak, wszystko przez rozpad rodziny. Aktor odszedł od mamy swojego syna i związał się z Wandą Majerówną, której Mikołaj nigdy nie zaakceptował.

Gdy był dzieckiem, pytał ojca, czemu nie mieszkają razem. Gdy zrozumiał, że nie ma szans na to, by jego rodzice byli znów razem – obraził się na tatę.

Od niemal 50 lat ignoruje sławnego ojca, nie odpowiada na listy, nie odbiera telefonu.

- Przestał ze mną rozmawiać, kiedy zrozumiał, że nie może mnie dłużej mieć na wyciągnięcie ręki – mówi Leonard Pietraszak.

Hanna, mama Mikołaja, którą aktor poznał w latach 60., na początku odrzucała go, jednak w końcu zaczęli być razem i wzięli szybki ślub, a następnie na świecie pojawił się ich syn.

Leonard Pietraszak. Źródło: Youtube
Leonard Pietraszak. Źródło: Youtube

- Byliśmy za młodzi, zbyt niedojrzali... To się po prostu nie mogło udać – mówił Leonard Pietraszak.

Gdy się rozwiódł, wyprowadził się z miasta i znalazł inną kobietę. Chciał utrzymywać kontakty z Mikołajem, jednak syn nigdy mu tego nie wybaczył – twierdził, że druga żona odebrała mu tatę.

Leonard Pietraszak chciałby odzyskać kontakt z Mikołajem, jednak coraz częściej czuje, że nie zdąży przed śmiercią. Prawdopodobnie nigdy nie spełni marzenia, by uścisnąć mu dłoń.

To też może cię zainteresować: SŁUŻBY SANITARNE WYKRYŁY NOWE OGNISKO KORONAWIRUSA W POLSCE. CHODZI O SENIORÓW, NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA MEDIÓW, TRZEBA BYŁO INTERWENIOWAĆ NATYCHMIAST

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W ŻYCIU MARTY KACZYŃSKIEJ JUŻ NIEBAWEM ZAJDĄ POWAŻNE ZMIANY. TĘ DECYZJĘ ODWLEKAŁA JUŻ BARDZO DŁUGO. O CO DOKŁADNIE CHODZI

O tym się mówi w Polsce: JAKIE JEST STANOWISKO ANDRZEJA DUDY NA TEMAT OSTATNIEJ DECYZJI TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO? REAKCJA PREZYDENTA NIE JEST DO KOŃCA JASNA

O tym się mówi na świecie: WATYKAN WYDAŁ OFICJALNE OŚWIADCZENIE W SPRAWIE BOŻEGO NARODZENIA. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: BEATA KOZIDRAK ZABRAŁA GŁOS. POSYPAŁY SIĘ SŁOWA WDZIĘCZNOŚCI. EMOCJONALNE WYZNANIE GWIAZDY ZACHWYCIŁO JEJ FANÓW