Jak donoszą media, niebawem na ślubnym kobiercu stanie Jan Królikowski oraz Joanna Jarmołowicz. Brat Antka Królikowskiego wraz ze swoją narzeczoną jakiś czas temu zostali rodzicami, a teraz postanowili zalegalizować swój związek. Czy już niedługo ślub weźmie także starszy Królikowski?

W życiu aktora szykują się zmiany?

Nie ulega wątpliwości, że Antek Królikowski ma niesamowite powodzenie wśród kobiet. Aktor był w związku między innymi z Julią Wieniawą, Katarzyną Dąbrowską oraz, co ciekawe, z narzeczoną swojego brata – Joanną Jarmołowicz.

Od kilku miesięcy aktor jest jednak związany z Joanną Opozdą, a media donoszą, że ich związek układa się nadzwyczaj dobrze. Jak jednak informuje portal Pomponik, kobieta jest niezwykle zazdrosna o swojego partnera. Podobno wymusiła na nim usunięcie z mediów społecznościowych wszystkich dotychczasowych zdjęć ze swoimi poprzednimi partnerkami.

Co więcej, okazuje się, że Antek Królikowski kilkukrotnie w ostatnim czasie był widziany w sklepach jubilerskich. Czy to oznacza, że aktor zamierza zadeklarować partnerce swoją dozgonną miłość i poprosić ją o rękę?

Nowy związek Antka jest idealny?

Okazuje się, że z takiej decyzji syna bardzo ucieszyłaby się Małgorzata Ostrowska – Królikowska, która od samego początku polubiła nową partnerkę Antka.

- Są w podobnym wieku, a wcześniejsze dziewczyny były od niego sporo młodsze, więc nie zawsze się dogadywali. Z Joanną wydają się idealnie dopasowani. Mają nawet podobne temperamenty. Chyba Antkowi jeszcze tak mocno nie zależało na żadnej dziewczynie – wyjawił przyjaciel aktora podczas rozmowy z dziennikarzami Rewii.

Czy plotki już niebawem się potwierdzą i Antek Królikowski powie sakramentalne „tak”? Tego pewnie dowiemy się w najbliższym czasie!