Marta Kaczyńska ma trójkę dzieci. Dwie córeczki z pierwszego małżeństwa oraz synka Stanisława, który jest owocem miłości Marty oraz Piotra.

Ogromne zmiany w życiu Marty Kaczyńskiej!

Jak informuje portal Pomponik, Marta Kaczyńska oraz Piotr pobrali się w 2018 roku, a niedługo potem na świecie pojawił się ich ukochany synek. Niestety, okazuje się, że Stanisław jest w dużej mierze wychowywany tylko przez mamę.

Dlaczego Marta Kaczyńska musi sama radzić sobie z wychowaniem synka? Jak się okazuje, Marta wraz z dziećmi na stałe mieszka w Sopocie, natomiast Piotr pracuje i mieszka w Warszawie. Rodzina widuje się więc tylko w weekendy. Jednak okazuje się, że już wkrótce się to zmieni.

Nowe miejsce na ziemi!

Nie ulega wątpliwości, że małżonkowie mają już dość życia na dystans i nieustannej rozłąki. Z tego powodu podjęli kroki, aby jak najszybciej zmienić taki stan i planują ogromne zmiany.

Jak poinformował „Dobry Tydzień” Marta Kaczyńska wraz ze swoim mężem postanowili uciec od wielkich miast i przeprowadzić się na Mazury! Dom, a raczej willa, w której chcą zamieszkać całą rodziną jest obecnie w remoncie. Marta Kaczyńska już nie może się doczekać, kiedy willa będzie gotowa!

Nie jest jednak wykluczone, że już na Święta Bożego Narodzenia zamieszkają w pięknej posiadłości pośród jezior i lasów. Najważniejszy jest jednak fakt, że rodzina wreszcie będzie razem i dzieci będą mogły liczyć na uwagę i pomoc obojga rodziców.

View this post on Instagram

#happymum

A post shared by Marta Kaczyńska (@mmkaczynska) on