Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Po smoleńskiej tragedii media mocno zainteresowały się jej życiem. Sama Marta napisała książkę „Moi Rodzice”, będącą wspomnieniem Marii i Lecha Kaczyńskich.

Kaczyńska ma dwie córki – starszą, Ewę (ur. w 2003 r.), oraz młodszą, Martynę (ur. w 2007 r.), ojcem obojga był jej kochanek – Marcin Dubieniecki. Następnie wzięła ślub z Piotrem Zielińskim, który jest ojcem jej najmłodszego dziecka – syna, Stanisława Lecha.

Marcin Dubieniecki/screen YouTube @publicystykatvp
Marcin Dubieniecki/screen YouTube @publicystykatvp

Były mąż Marty Kaczyńskiej głośno o trudnej ciąży

Marcin Dubieniecki, czyli kochanek, a następnie również mąż Marty Kaczyńskiej, postanowił wypowiedzieć się na temat ostatniego wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji.

Jak się okazuje Marcin Dubienecki ma zupełnie inne zdanie na temat przerywania ciąży nierokującej niż politycy PiSu. We wpisie opublikowanym na Twitterze Dubieniecki postanowił podzielić się swoim zawodowym wspomnieniem związanym z problemem wad płodu.

"Jako adwokat w przeszłości kobiety poszkodowanej ws. powołania się na klauzule sumienia ( sprawa prof. Chazana) mogę tylko stwierdzić, ze decyzja TK jest niczym innym jak torturami nad mającym się urodzić dzieckiem i gehenna dla kobiety, która winna decydować sama o swojej ciąży" - ocenił były mąż Marty Kaczyńskiej.

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: DEMONSTRACJE W STOLICY TRWAJĄ W NAJLEPSZE. DO STRAJKUJĄCYCH KOBIET DOŁĄCZAJĄ ROLNICY. NIEBAWEM MIASTO BĘDZIE CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZDUMIEWAJĄCE WIEŚCI, KOBIETA ZRZUCONA ZE SCHODÓW KOŚCIOŁA! POTRZEBOWAŁA POMOCY MEDYCZNEJ, WEZWANO KARETKĘ, DRUZGOCĄCE SCENY W JEDNYM Z POLSKICH MIAST

O tym się mówi na świecie: RODZINA KRÓLEWSKA SPODZIEWA SIĘ NOWEGO CZŁONKA RODZINY? FANI KSIĄŻĘCEJ PARY NIE MAJĄ ZŁUDZEŃ

Z życia gwiazd: WSZYSTKO JASNE, JULIA WIENIAWA ZDRADZIŁA POWÓD KŁÓTNI Z KASIĄ SAWCZUK. CZY POSZŁO O ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO