Beata Kozidrak czuła, że to ten moment, w którym i ona musi zabrać głos na temat ostatnich wydarzeń. Artystka postanowiła opowiedzieć się po jednej ze stron i wywołała tym ogromne emocje wśród fanów.

Wokalistka, która jest już niemal chodzącą legendą, jako silna i odważna kobieta postanowiła zabrać głos. Jej wyznanie spotkało się z niezwykle ciepłym odbiorem.

Beata Kozidrak w końcu przerwała milczenie. Padły wzruszające słowa

W czwartek Trybunał Konstytucyjny podjął decyzję, która zaostrzy ustawę antyaborcyjną.

W myśl wydanego wtedy orzeczenia usunięcie ciąży nawet w przypadku stwierdzenia nieodwracalnych, ciężkich wad płodu lub śmiertelnych chorób jest niezgodne z Konstytucją.

Beata Kozidrak. Źródło: Instagram
Beata Kozidrak. Źródło: Instagram

Setki tysięcy ludzi w różnych miastach zbierają się na większych i mniejszych protestach, blokują drogi i manifestują swoje oburzenie działaniami władz oraz upolitycznionego TK. Gdy orzeczenie zostanie opublikowane, kobiety i osoby transpłciowe będą zmuszone do rodzenia dzieci już nie tylko zdrowych, lecz także np. chorych czy zdeformowanych, a także tych, które urodzą się martwe lub przeżyją tylko krótkie godziny czy dni w prawdziwym cierpieniu.

Protesty odbywają się w kilkudziesięciu polskich miastach i nie cichną ani na chwilę.

Protestujących wspierają m.in. Robert Makłowicz, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Maffashion, Małgorzata Trzaskowska, Agnieszka Chylińska, Kinga Rusin, Robert Biedroń. Lista jest o wiele dłuższa – decyzja TK wywołała prawdziwą burzę.

W końcu także Beata Kozidrak zajęła stanowisko. Opowiedziała się po stronie tych, którzy walczą o prawa kobiet.

„Jestem wściekła tak jak inne kobiety - moje siostry. Ja juz nie bede miala dzieci ale moje corki TAK ! Jestesmy mądrym inteligentnym narodem w sercu Europy !!!” – napisała.

„Wstyd mi za to co się dzieje w moim kraju. Ktoś chce nam narzucić jak mamy żyć !!! W kobietach siła. Wyjdę ze swoimi córkami i wnuczką na spacer, żeby was wspierać” – zapowiedziała gwiazda.

Jej fani są dumni ze swojej idolki i wdzięczni za wsparcie.

To też może cię zainteresować: POTWIERDZONE PRZYPADKI ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM W WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ. AKADEMIK PRZEKSZTAŁCONY NA IZOLATORIUM

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUŻ ZA KILKA DNI WCHODZI W ŻYCIE NOWA LISTA LEKÓW REFUNDOWANYCH. KTO NAJBARDZIEJ ZYSKA NA ZMIANACH

O tym się mówi w Polsce: CZY JUŻ JUTRO NA NASZYCH ULICACH ZOBACZYMY WOJSKO? DECYZJA PREMIERA WZBUDZA NIEPOKÓJ WŚRÓD POLAKÓW

O tym się mówi na świecie: SZEF WHO ZWRACA UWAGĘ NA NIEPOKOJĄCY WZROST LICZBY ZARAŻONYCH KORONAWIRUSEM. OSTRZEGA PRZED ZAŁAMANIEM SŁUŻBY ZDROWIA

Z życia gwiazd: ROBERT LEWANDOWSKI MOŻE SPAĆ SPOKOJNIE! BYŁY MENADŻER PIŁKARZA ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ