Urszula Dudziak jest jazzową wokalistką i kompozytorką. W 2020 roku została trenerką w jedenastej edycji „The Voice of Poland”. Sukcesy w pracy nie są jedynymi powodami do radości w życiu Urszuli Dudziak. Kobieta siedem lat temu znalazła miłość swojego życia.

Urszula Dudziak znalazła prawdziwą miłość w wieku 70 lat

Urszula Dudziak ma na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa. Nie straciła jednak wiary w prawdziwą miłość i w wieku 70. lat poznała swojego obecnego partnera.

"The Voice of Poland". Źródło: Youtube
"The Voice of Poland". Źródło: Youtube

Ukochanym Urszuli Dudziak jest, osiem lat młodszy od wokalistki, Bogdan Tłomiński. Para poznała się dzięki wspólnym znajomym. O ich pierwszym spotkaniu opowiedziała jakiś czas temu Urszula Dudziak w wywiadzie dla magazynku „Viva!”.

Kto jest ukochanym wokalistki?

Mam przyjaciół na wsi pod Siedlcami, Irenkę i Andrzeja. Jeżdżę do nich od wielu lat. Któregoś razu siedziałam z Irenką przy winku, pokazywała mi zdjęcia w telefonie: „Patrz Ula, kapitan Bogdan”. Zobaczyłam na fotografii mężczyznę w śniegu po kolana, jak przy studni Irenki leje sobie wiadro wody na łeb. Stał tyłem i był tylko w majtkach. A dla mnie facet musi mieć ładne pośladki. Ten miał

Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński zachowują się raczej jak para nastolatków, a nie emerytów. Planują długie życie pełne namiętności, podróży i uśmiechu.

Teraz para zdecydowała się na budowę wspólnego domu. Jak widać, w każdym wieku można poznać prawdziwą miłość i zacząć nową młodość.

Urszula Dudziak. Źródło: viva.pl
Urszula Dudziak. Źródło: viva.pl
Urszula Dudziak. Źródło: viva.pl

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY