Portal Interia ujawnił ostatnio wykształcenia obecnych oraz byłych gwiazd, które zasiadają na fotelach jurorskich w programie „The Voice of Poland”. Wiele osób będzie zaskoczonych.

Mało kto o tym wie!

Jednym z jurorów jest Michał Szpak. Jak przyznaje sam muzyk, kilkukrotnie próbował dostać się do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, na Wydział Piosenkarski. Okazuje się jednak, że nie przyjęto, a powodem odmowy był zbyt niecodzienny i kontrowersyjny wygląd. Ostatecznie muzyk ukończył psychologię na Uniwersytecie SWPS.

Baron ukończył Państwową Szkołę Muzyczną im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu, a następnie Uniwersytet Wrocławski, gdzie studiował na Wydziale Nauk Przyrodniczych. Natomiast Tomson jest absolwentem Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego. Następnie muzyk zdecydował się na studia prawnicze na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim, jednak finalnie nie ukończył studiów, bowiem zrezygnował z nich będąc na czwartym roku.

Edyta Górniak próbowała swoich sił w Technikum Ogrodniczym w Prószkowie, a także w Technikum Ogrodniczo – Pszczelarskim w Kluczborku. Jednak w trzeciej klasie postanowiła zrezygnować z dalszej nauki i w całości poświęciła się karierze muzycznej.

Kto posiada wykształcenie w kierunku muzyki?

Natomiast Urszula Dudziak ukończyła szkołę średnią, a następnie rozpoczęła naukę w szkole piosenkarskiej przy PAGAR-cie.

Studia w zawodzie ukończyła także Natalia Kukulska. Na początku piosenkarka ukończyła podstawową szkołę muzyczną i Menadżersko – Artystyczne Liceum Ogólnokształcące w Warszawie. Następnie podjęła studia na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Filozofii.

Finalnie jednak Natalia Kukulska spędziła trzy miesiące studiując w prestiżowej uczelni Musican Institute w Los Angeles.

Andrzej Piaseczny jest natomiast nauczycielem wychowania muzycznego. Muzyk ukończył bowiem studia na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach.

View this post on Instagram

Tak wygląda człowiek po rozegranym muzycznym meczu. Śpiewanie Chopina na żywo z orkiestrą to chyba jedno z największych wyzwań jakie miałam. Trochę jak sportowiec - taktyka, emocje na wodzy a serce otwarte... tu ring a dla skrajności ta czułość, która i w muzyce i w interpretacji... ale jestem, przeżyłam i ląduję na miękkiej poduszce z poczuciem spełnienia. Dziękuję za komfort przygotowań do koncertu hotelowi @radissonbluszczecin, który ugościł mnie wraz dwoma bliskimi mi perkusistami w pięknym apartamencie. Zatem dziękuję w imię... w imieniu ojca i syna 😜 Mam nadzieję, że goście hotelu nie ucierpieli na moich rozśpiewkach i ich rozgrywkach... jeśli tak to na osłodę zapraszam do obejrzenia efektów naszych poczynań... pierwszy zwiastun już jutro 🤭🥂

A post shared by Natalia Kukulska (@natalia.kukulska) on