„The Voice of Poland” to lubiany przez Polaków program, w którym odkrywane są nowe talenty wokalne. Aktualnie trwa jego jedenasta edycja. Osoby o najpiękniejszych głosach w kraju walczą o tytuł najbardziej utalentowanych.

Program emitowany jest od niemal dziesięciu lat, aktualnie trwa jego jedenasta edycja. Tym razem jedna z jurorek, Edyta Górniak, nie potrafiła powstrzymać łez wzruszenia.

Edyta Górniak. Źródło: Youtube
Edyta Górniak. Źródło: Youtube

Edyta Górniak popłakała się w „The Voice of Poland”, dlaczego?

Podczas nagrań do programu doszło do niecodziennego wydarzenia. Otóż okazało się, że Edyta Górniak zalała się łzami podczas warsztatów. Jak podaje Radio ZET, to bardzo zdziwiło uczestników, Ignacego Błażejowskiego i Miłosza Mogielskiego. Skąd taka reakcja u diwy?

Młodzi uczestnicy mają po 16 i 17 lat. Decyzją Edyty Górniak na Bitwie wykonają utwór „Jak gdyby nic”, pochodzący z repertuaru Marcina Maciejczaka, który wygrał „The Voice Kids”.

- To jest nadzwyczajne, że mogę z Wami pracować. Naprawdę nadzwyczajne. Dziękuję, że mnie wybraliście, że nie poszliście do kogoś innego – mówiła Edyta Górniak przez łzy do młodych uczestników.

Edyta Górniak. Źródło: Youtube
Edyta Górniak. Źródło: Youtube

- Jesteśmy w szoku z Ignacym.

- Nie wiedziałem, że jest to możliwe wzbudzić łzy u tak doświadczonej wokalistki. Kompletnie nie wiedziałem, co w tym momencie mam zrobić, co mam powiedzieć. To jest chwila, której do końca życia nie zapomnę – wspominali uczestnicy.

Kolejny odcinek „The Voice of Poland” będzie emitowany już 24 października o 21:00 na antenie TVP2.