Radosław Majdan trafił do szpitala. U piłkarza wykryto koronawirusa. Stan zdrowia Radka jest stabilny. Nad zdrowiem syna czuwa zaniepokojona mama piłkarza. Dziennikarzom Super Expressu udało się porozmawiać z kobietą. Jak wiadomo zarówno Gonia, jak i dzieci piłkarza przebywają na kwarantannie. Nie maja koronawirusa.

Mama Radka Majdana opowiedziała o tym, jak czuje się jej syn

Z mama Radka Majdana udało się porozmawiać Super Expressowi. W rozmowie z portalem pani Halina zdradziła to, jak czuje się jej ukochany syn.

- Radek nas uspokoił. Nie wszystkie wyniki są tragiczne... Niektóre wychodzą, jakby nic się nie działo, a momentami coś tam jest na tych wynikach - mówi pani Halina Majdan. - Najpierw miał typowe przeziębienie. Potem pojawiły się kolejne objawy. Ale to nie wygląda źle. Radek mówi, że już się lepiej czuje – mówi mama sportowca.

Jak się okazuje, na szczęście, domownicy Radka są zdrowi. Małgorzata Rozenek-Majdan została poddana testowi na obecność koronawirusa. Wyszedł negatywny.

- Małgosia czuła się też troszkę chora, dopadło ją przeziębienie, ale dziś już czuje się dobrze. Miała test na koronawirusa. Dostała pełną opiekę, zwłaszcza ze względu na maluszka. Jest na kwarantannie, ale zorganizowała dostawy jedzenia dla Radka – mówi pani Halina.

View this post on Instagram

W rodzinie jest siła 🥰

A post shared by Radosław Majdan (@r_majdan) on

To też może cię zainteresować: SZPITAL NIE JEST W STANIE PRZYJMOWAĆ PACJENTÓW. JEŚLI PLACÓWKA NIE WYKONA WIELU ZABIEGÓW TO STANIE SIĘ RZECZ OSTATECZNA WOBEC WIELU PACJENTÓW

O tym się mówi w Polsce: NA CO MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ POLACY? WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA UCHYLIŁ RĄBKA TAJEMNICY. WSZYSTKO STANIE SIĘ JUŻ DZIŚ

O tym się mówi na świecie: MAŁŻEŃSTWO NIE WIDZIAŁO SIĘ 215 DNI. WSZYSTKIEMU WINIEN BYŁ KORONAWIRUS. PONOWNE SPOTKANIE 80 -LATKÓW WZRUSZA DO ŁEZ