„The Voice of Poland” to lubiany przez Polaków program, w którym odkrywane są nowe talenty wokalne. Aktualnie trwa jego jedenasta edycja. Osoby o najpiękniejszych głosach w kraju walczą o tytuł najbardziej utalentowanych.

W ostatnim odcinku programu jurorzy oraz widzowie byli zachwyceni, gdy usłyszeli głos Violi Dzigman. Jej wykonanie utworu Etty James „At Last” było niezwykłe, widzowie oraz jurorzy oniemieli i już przewidują, że ma ogromne szanse na zwycięstwo.

"The Voice of Poland". Źródło: Youtube
"The Voice of Poland". Źródło: Youtube

Znamy już najlepszy głos w Polsce?

Portal Radio ZET zwraca uwagę na fakt, że po ostatnim występie Viola Dzigman znienacka stała się jedną z faworytek w programie „The Voice of Poland 11”. Zachwyceni byli nie tylko widzowie, ale także jurorzy.

Jej wykonanie piosenki „At Last”, którą w oryginale śpiewała Etta James, podbiło serca całej Polski!

Viola Dzigman doczekała się aprobaty ze strony pełnego składu jury, wszyscy odwrócili swoje fotele. Uczestniczka wybrała na swoich mentorów Tomsona oraz Barona.

Z pewnością kobieta liczy na to, że dobrze przygotują ją do kolejnych występów, a być może nawet wygranej! Dobrze sobie z tym radzą – w poprzedniej edycji zwyciężczyni, Alicja Szemplińska, należała właśnie do grupy członków Afromental.

Od chwili występu uczestnicy internauci byli oczarowani. Uważają, że ma ogromne szanse dojść do finału, ba – nawet go wygrać!

Viola Dzigman wystąpiła w programie już w 2015 roku, jednak wtedy podczas Przesłuchań w Ciemno nie zachwyciła jurorów. Tym razem było inaczej. Ma niewielkie studio wokalne w Kielcach, a wszystkiego, co potrafi, nauczyła się sama.

Przypomnij sobie o… SĄ JUŻ PIERWSZE EFEKTY PRACY KINGI DUDY, JAKO DORADCY PREZYDENTA. CZY TO ZADOWOLI KRYTYKÓW

Jak informował portal Życie: BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA POLAKÓW! JAK NALEŻY SIĘ ZACHOWAĆ, KIEDY DZWONI DO NAS NUMER, KTÓREGO NIE ZNAMY

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: MIESZKAŃCY NIE STOSUJĄ SIĘ DO ZASAD OBOWIĄZUJĄCYCH W ŻÓŁTEJ STREFIE? POLICJANCI INTERWENIOWALI JUŻ KILKASET RAZY