Ania Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych celebrytek w naszym kraju. Trenerka świetnie radzi sobie z łączeniem macierzyństwa i kariery zawodowej. Jak doskonale wiemy Ania Lewandowska prowadzi treningi dla kobiet, a także ma swoją aplikację treningową, która nieustannie się rozwija. Dodatkowo prowadzi także firmę cateringową oraz kosmetyczną.

Ania Lewandowska jest niezwykle aktywna

Dodatkowo Anna Lewandowska nieustannie pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. Celebrytka często publikuje bowiem na swoim Instagramie zdjęcia z codziennego życia. Najczęściej na fotografiach pojawiają się ukochane córeczki trenerki – Klara i Laura. Jednak ostatnio Ania zdecydowała się na umieszczenie na portalu dość niecodziennej fotografii.

Jak informuje portal Jastrząb Post, Anna Lewandowska opublikowała ostatnio zdjęcie z czasów, kiedy brała udział w Mistrzostwach Europy w karate tradycyjnym, które miały miejsce w Pradze.

Instagram: annalewandowskahpba

Celebrytka ma duże poczucie humoru i ogromny dystans!

Uwadze obserwatorów nie umknął fakt, że Ania Lewandowska wygląda na opublikowanym zdjęciu inaczej niż zwykle. Jak się bowiem okazuje, trenerka miała złamany i spuchnięty nos, bowiem doznała kontuzji podczas walki. Dodatkowo pod oczami celebrytki rysują się bardzo wyraźne siniaki.

Okazuje się jednak, że żonie Lewego nie brakuje poczucia humoru. Celebrytka zestawiła bowiem swoje niezbyt korzystne zdjęcie z fotografią Avatara. To niesamowicie odważny krok, bowiem nie wszystkie panie mają odwagę do takich żartów ze swojego wyglądu.

View this post on Instagram

Bycie mamą wiele zmienia🤗 Z myślą o maluchach poziom matczynej logistyki osiąga najwyższy level!😉 Najczęściej zdarza się tak, że mamy rozumieją się bez słów.. za zbędne uważają pytania o niewyspanie czy spóźnianie. One wiedzą, nie pytają🙏❤️ Zgodzicie się ze mną, że po całym dniu różnych przejść z dzieciaczkami 😉 przychodzi ten najprzyjemniejszy moment dla wszystkich mam.. całowanie i chichotki z maluchem🙏 Uwielbiam!❤️ Ale doceniam też chwilę, kiedy dzieci zasypiają a w domu nastaje błoga ciszaaaa😁 (hehe, na pewno wiecie o czym mówię). _______________________ Wiecie, że lubię wyróżniać dobre, przydatne produkty, które ułatwiają mi codzienność, dlatego kilka słów o @waterwipes_pl do pielęgnacji noworodków, niemowląt i dzieci. ➡️ Cenię je przede wszystkim za prosty skład, w którym znajdziecie tylko wodę i kroplę soku z pestek grejpfruta. ✅ To najbezpieczniejszy wybór dla wrażliwej skóry maluszka i niezastąpiony, jeśli ma skłonności do alergii lub podrażnień. A dla mnie jako Mamy... super wygodny w użyciu😊 ______ #momoftwo #waterwipes #women #power #waterwipespolska #thisisparenthood

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on