Media obiegła kolejna wiadomość o irytujących złodziejach tożsamości. Naciągacze ponownie wyciągnęli łapy po wizerunek Anny Lewandowskiej, by podając się za nią wyłudzić pieniądze od nic nie świadomych internautów. Anna ostrzega na mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska ostrzega przed oszustami

Od lat po sieci krążą fałszywe ogłoszenia, konkursy, czy reklamy z uzyciem wizerunków znanych polskich celebrytów, którzy bronią się przed tym, jak mogą, jednak bezczelność oszustów wciąż rośnie, podobnie, jak ich wyobraźnia i łaknienie zysku. Anna szybko odkryła fałszywy post, który niby sama napisała.

❗OSZUSTWO ❗😡 Proszę zgłaszajcie, że to oszustwo!!!!!!

❗OSZUSTWO ❗😡 Proszę zgłaszajcie, że to oszustwo!!!!!!

Posted by Anna Lewandowska on Saturday, October 17, 2020

Komentujący nie kryli oburzenia i zdziwienia naiwnością tych, którzy łatwo dali się oszukać mimo ewidentnym znakom, że jest to konto fałszywe.

To się pojawia wszędzie.. niektórzy ludzie nie używają chyba mózgu bo te strony mają mało obserwujących i wogule. Gdyby to było prawdziwe to właśnie Anna Lewandowska pisała by o tym tutaj.. żal mi się ktoś oszukuje tak ludzi którzy w to uwierzyli

Właśnie to widziałam w zeszłym tygodniu......

Jeszcze jest takie konto:

FB

Oszustwo od pierwszego rzutu okiem 😡😡😡😡😡😡😡

FB

Niesamowite pomysły wpadają do głowy naciągaczom i złodziejom, byle tylko zarobić łatwo i nielegalnie. Ludzie nie kryją oburzenia.

Posted by Kasia Lukac on Sunday, October 18, 2020

Co o tym sądzicie? Jak Waszym zdaniem rozróżnić fałszywe konto od prawdziwego?

O tym się mówi: Wieczór wyborczy już za nami. Pewien element stroju Agaty Dudy zwrócił uwagę wnikliwych widzów. O co chodzi

Zerknij tutaj: Jerzy Stuhr pilnie trafił do szpitala. Co się stało