Jak donosi "Fakt", Agata Kornhauser-Duda przyćmiła swoją elegancją i szykiem własnego męża, Andrzeja Dudę – prezydenta Polski, który doczekał się reelekcji. Uwadze mediów nie umknął fakt, że pierwsza dama podczas wieczoru wyborczego prezentowała się nader profesjonalnie, elegancko, a jednocześnie romantycznie.

Znana stylistka gwiaz skomentowała stylizację Agaty Dudy

YT

Znana stylistka gwiazd, Ewa Rubasińska-Ianiro zdradziła sekret dotyczący oszałamiającej stylizacji pierwszej damy. Śmietankowa biel, bo o nią tutaj właśnie chodzi, jest kolorem równie uniwersalnym, co czerń lub szarości.

Warto pamiętać, że dziś biały jest nowym czarnym. Od paru sezonów gwiazdy chętnie inwestują w stroje w tym kolorze. Najbezpieczniejszym odcieniem jest tzw. biały śmietankowy, który świetnie pasuje do każdej karnacji.

Pasuje ona praktycznie każdemu, nadaje cerze i spojrzeniu świeżości i młodości. Garnitur w tym kolorze, w połączeniu ze zdobionymi kolczykami i butami na wysokim obcasie w neutralnym kolorze, zdecydowanie podkreśliły niekwestionowaną urodę Agaty Dudy.

Jest jednak jeden szczegół, który mógł umknąć medium i opinii publicznej. Obecna także na wieczorze wyborczym Kinga Duda, poza małymi różnicami w kroju garnituru i dodatkach, ubrana była prawie tak samo jak jej mama Agata.

YT

Jak można zauważyć, obie panie pomimo różnicy wieku prezentowały się w swych strojach rewelacyjnie.

YT

To dowodzi prawdziwości słów znanej projektantki że śmietankowa biel pasuje praktycznie każdemu. A wam jak się podobały najważniejsze kobiety w życiu Andrzeja Dudy?

YT

O tym pisaliśmy: Kondolencje płyną do rodziny gwiazdy "Na Wspólnej". Nie ma już w jej życiu najważniejszego mężczyzny

Zerknij: Dorota Szelągowska w ogniu krytyki. Gwiazda wydaje ważny komunikat. O co poszło