Historię kobiety, która trafiła na stół operacyjny przytacza Wirtualna Polska, a jest ona naprawdę szokująca. Okazuje się bowiem, że kobieta, którą podczas prac ogrodowych przypadkowo ukąsił mały robak zaledwie w kilkanaście godzin później walczyła o życie w szpitalu, a lekarze na stole operacyjnym cudem uratowali jej nogę zjadaną przez bakterie!

To naprawdę nie mieści się w głowie i jest to przestroga dla wszystkich ogrodników – zakładajmy wysokie buty lub grube spodnie podczas takich aktywności.

Niby błahy wypadek był powodem sytuacji, która naprawdę nie mieści się w rozumie i nikt nie przypuszczał, że możliwe jest, aby w ogóle doszło do takiego finału. Po ugryzieniu kobieta trafiła do szpitala w kilkanaście godzin po zdarzeniu.

Wkrótce, oprócz nogi, w którą wdało się zakażenie zaczęła się walka z czasem o jej życie. Pacjentka finalnie musiała przejść aż 13 operacji, aby względnie dojść do siebie.

Kobieta pracowała w ogrodzie, gdy nagle ugryzł ją robak. Po kilkunastu godzinach trafiła do szpitala z zakażeniem nogi

Historia 50-letniej Jodie Wylie naprawdę jest zatrważająca. Kobieta pracowała w ogrodzie, gdy nagle ugryzł ją robak. Gdy skończyła pracować weszła do domu i zaczęła boleć ją głowa.

Uznała to za migrenę, połknęła tabletkę i położyła się do snu. Po kilku dniach ból jednak nie ustawał, a dodatkowo zaczęła odczuwać dziwne dolegliwości z nogą, która zaczęła puchnąć i miała siniaka, wkrótce przestała swobodnie chodzić. To wystraszyło ją tak bardzo, że wezwała pogotowie, które zawiozło ją do szpitala.

Na miejscu ciemny i bolesny siniak okazał się być początkiem martwiczego zapalenia powięzi, czyli bardzo ciężkiej infekcji wywołanej toksynami we krwi.

Najpewniej robak, który ją ugryzł spowodował zakażenie. Wkrótce trafiła na stół operacyjny, gdzie lekarze walczyli o jej nogę, dosłownie zjadaną przez bakterie. W trakcie zabiegu trzeba było usunąć dużą część skóry i spore fragmenty mięśni.

50-letnia Jodie musiała przejść finalnie 13 operacji, aby dojść do siebie.

– Moja noga nie już taka, jak dawniej. Wiele nerwów jest uszkodzonych, co czasem daje się we znaki. Straciłam też sporo mięśni, więc w niektórych miejscach bezpośrednio pod skórą są kości. Całe to zdarzenie jest traumą zarówno dla mnie, jak i dla moich córek. Mam nadzieję, że to się nigdy nie powtórzy – wyjaśniała Jodie, przytaczana przez WP i Pikio.

Przypomnij sobie o… OSZUST WPADŁ W RĘCE MUNDUROWYCH, TERAZ CZEKA GO POWAŻNA KARA. PRZEZ LATA OSZUKIWAŁ LUDZI TWIERDZĄC, ŻE JEST NOWYM JEZUSEM

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: DO MIASTA WRACAJĄ STUDENCI. MPK WZMOCNI DLA NICH OFERTĘ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ . CO SIĘ ZMIENI

Portal Życie pisał również o… KOLEJNE PROBLEMY ZE STREFĄ PARKOWANIA NA WARSZAWSKIEJ WOLI. MIESZKAŃCY STOLICY NIE MOGĄ KUPIĆ BILETÓW, A DOSTAJĄ MANDATY. O CO CHODZI