Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” prowadzi bujne życie.

Słynny wokalista od lat pozostaje na topie. W ostatnim czasie powód leży nie tylko w jego osiągnięciach muzycznych.

Wiele osób w dalszym ciągu dziwi się, słysząc o kolejnych miłosnych podbojach Wiśniewskiego. Trzeba przyznać, że przyciąga do siebie kobiety.

Michał Wiśniewski. Źródło: Instagram
Michał Wiśniewski. Źródło: Instagram
Michał Wiśniewski. Źródło: Instagram

Michał Wiśniewski uchodzi za bawidamka – jego relacje z kobietami muszą być niezwykle burzliwe. Muzyk nie lubi być sam, dlatego bardzo szybko znajduje nowe partnerki, gdy jego związki kończą się. Wiśniewski ma już 5. żonę.

Jednak co jakiś czas przypomina o sobie nie tylko za sprawą kolejnych miłosnych podbojów. Tym razem fani zwrócili uwagę na cover, który wykonał.

Michał Wiśniewski wykonał legendarny utwór

Super Express zauważa, że warto zwrócić uwagę na jego wykonanie piosenki legendy bluesa. Dziwne połączenie? Warto sprawdzić!

Michał Wiśniewski postanowił spróbować swoich sił w piosence Tadeusza Nalepy z zespołem Breakout. Jego wykonanie „Oni zaraz przyjdą tu” zasługuje na sprawdzenie.

„Ten koszmarny utwór (jak uważali pracownicy propagandy w czasach PRLu) był do tego grany w ostrym, hardrockowym brzmieniu, nie przystającym do kraju szczęśliwości jakim w tym czasie miała być Polska Ludowa” – napisano pod coverem.

Co sądzicie o wersji Wiśniewskiego?

To też może cię zainteresować: SZPITAL NIE JEST W STANIE PRZYJMOWAĆ PACJENTÓW. JEŚLI PLACÓWKA NIE WYKONA WIELU ZABIEGÓW TO STANIE SIĘ RZECZ OSTATECZNA WOBEC WIELU PACJENTÓW

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W NAJBLIŻSZY WEEKEND NASTĄPI ZMIANA CZASU. JAK PRZESTAWIMY ZEGARY I JAKICH UTRUDNIEŃ NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ

O tym się mówi w Polsce: NA CO MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ POLACY? WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA UCHYLIŁ RĄBKA TAJEMNICY. WSZYSTKO STANIE SIĘ JUŻ DZIŚ

O tym się mówi na świecie: MAŁŻEŃSTWO NIE WIDZIAŁO SIĘ 215 DNI. WSZYSTKIEMU WINIEN BYŁ KORONAWIRUS. PONOWNE SPOTKANIE 80 -LATKÓW WZRUSZA DO ŁEZ

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ POWAŻNIE CHORA? NAJNOWSZE INFORMACJE OD GWIAZDY BUDZĄ NIEPOKÓJ. O CO CHODZI