Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” prowadzi bujne życie.

Słynny wokalista od lat pozostaje na topie. W ostatnim czasie powód leży nie tylko w jego osiągnięciach muzycznych.

Wiele osób w dalszym ciągu dziwi się, słysząc o kolejnych miłosnych podbojach Wiśniewskiego. Trzeba przyznać, że przyciąga do siebie kobiety.

Michał Wiśniewski uchodzi za bawidamka – jego relacje z kobietami muszą być niezwykle burzliwe. Muzyk nie lubi być sam, dlatego bardzo szybko znajduje nowe partnerki, gdy jego związki kończą się. Wiśniewski ma już 5. żonę.

Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet
Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet
Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet

Michał Wiśniewski w końcu pokazał piątą żonę

Jak podaje Radio ZET, Michał Wiśniewski w ostatnim czasie rozmawiał na Instagramie z Krzysztofem Ibiszem. To właśnie wtedy w tle znalazła się jego żona, której do tej pory nie pokazał oficjalnie.

Pola, żona gwiazdora, ma czworo dzieci. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem opowiedział o ich pierwszej randce.

„Poszliśmy na spacer z psami. Poznaliśmy się na portalu, gdzie ja nie byłem Michałem Wiśniewskim, bo trochę mi nie wypadało i to była taka niespodzianka. I nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła” – wspominał.

Michał Wiśniewski z piątą żoną. Źródło: planeta.pl
Michał Wiśniewski z piątą żoną. Źródło: planeta.pl
Michał Wiśniewski z piątą żoną. Źródło: planeta.pl

„Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo. Nagle, kiedy byliśmy tak sobą oczarowani, to okazuje się, że ona też ma czwórkę dzieci, a ja mówię: "O nie!". Rozmawialiśmy bardzo często... i wbrew pozorom nie było tak, że wszystko na szybko. Porozmawialiśmy sobie i doszliśmy do wniosku, że ok, niech się dzieci poznają” – relacjonował.

W pewnym momencie w tle pojawiła się żona muzyka. Tym sposobem fani wreszcie dowiedzieli się, jak wygląda.

Przypomnij sobie o… MAŁOPOLSKA: KORONAWIRUS JEDNAK NIE ODPUSZCZA. MINISTERSTWO PODAJE NOWE DANE

Jak informował portal Życie: SMUTNY WIDOK MIEJSCA SPOCZYNKU AFRODYTY TZOKI. CÓRKA ELENI ŻYŁA ZALEDWIE 17 LAT

Portal Życie pisał również o… ŁUKASZ NOWICKI PRZEPROSIŁ ZA NIESMACZNY ŻART. TELEWIDZOWIE ZALALI GO FALĄ WZBURZONYCH KOMENTARZY