„Pytanie na śniadanie” to poranny program TVP o sporej oglądalności. W jednym z ostatnich odcinków prowadzącym, Idzie Nowakowskiej oraz Łukaszowi Nowickiemu, przytrafiła się wpadka, która rozzłościła telewidzów.

W programie omawiano problem depresji i zażywania leków antydepresyjnych, w związku z czym wirtualnym gościem była psychiatra prof. Maria Załuska. W rozmowie wskazano na wzrastającą sprzedaż antydepresantów i stwierdzonych zachorowań na depresję. Utrudnieniem w rozmowie były zakłócenia i problemy techniczne.

To właśnie w czasie problemów technicznych Łukasz Nowicki zażartował w dość kontrowersyjny i bardzo nieprofesjonalny sposób. "Bo za chwileczkę będę miał depresję i lęki z powodu pani, no błagam" – powiedział. Z każdą kolejną chwilą sytuacja się tylko pogarszała.

Łukasz Nowicki. Źródło: Instagram
Łukasz Nowicki. Źródło: Instagram

„Jak mam czasami doła, to myślę sobie, że wziąłbym sobie takie lekarstwo i byłbym taki wesoły i szczęśliwy, i świat byłby taki piękny i różowy. A to chyba nie jest takie oczywiste" – kontynuował Nowicki.

I choć pani profesor próbowała wskazać na to, jak ważnym problemem jest depresja, prowadzący kontynuowali serię nieudanych żartów.

„Proszę Państwa, najlepszym lekiem na depresję jest ‘Pytanie na śniadanie’” – stwierdził żartobliwie prowadzący śniadaniówkę.

Łukasz Nowicki. Źródło: Instagram
Łukasz Nowicki. Źródło: Instagram

Dołączyła do niego Ida Nowakowska. „To prawda. Głowa do góry. Można też jeść i chrupać” – powiedziała.

Przeprosiny Łukasza Nowickiego

Ida Nowakowska nie zdecydowała się na przeprosiny – wyjaśniała swoje zachowanie jako próbę poprawienia nastroju telewidzom. Łukasz Nowicki wyraził skruchę i wystosował oświadczenie.

Mężczyzna wyjaśnił, że jego słowa były bezmyślne. Przeprosił wszystkich telewidzów i dodał, że cała sytuacja będzie dla niego nauczką na przyszłość.

Zachowanie Idy Nowakowskiej i Łukasza Nowickiego jest na podobnym poziomie, co żarty Filipa Chajzera z ataków paniki na antenie TVN, które jeszcze niedawno tak ostro krytykowało TVP. Ciekawe, czy do skandalicznych żartów własnych prowadzących stacja podejdzie równie bezlitośnie.

Przypomnij sobie o… MARYLA RODOWICZ PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. ODESZŁA BARDZO WAŻNA DLA PIOSENKARKI OSOBA

Jak informował portal Życie: LEGENDARNY SERIAL ZNÓW POWRÓCI NA ANTENY. WIDZOWIE SĄ PEŁNI OBAW, NIE SPODOBAŁY IM SIĘ PIERWSZE ZDJĘCIA. DLACZEGO

Portal Życie pisał również o… KASIA TUSK POKAZUJE MIESZKANIE. JAK MIESZKA CÓRKA BYŁEGO PREMIERA