Widzowie apelowali o kontynuację serialu już chwilę po jego zakończeniu, jednak wtedy stacja TVN nie posłuchała ich próśb. Prośby dotyczące wznowienia produkcji pojawiały się dość regularnie od lat, teraz jednak władze stacji wzięły je sobie do serca i podjęły decyzję, która ucieszy fanów popularnej produkcji.

„BrzydUla” wróci na ekrany

Jak podaje portal Pikio.pl, „BrzydUla”, czyli jedna z ulubionych produkcji widzów TVN, ponownie pojawi się na srebrnym ekranie. To już kolejny odświeżony format – dopiero co pojawiło się ogłoszenie o powrocie serialu „Usta usta”.

"BrzydUla". Źródło: jastrzabpost.pl
"BrzydUla". Źródło: jastrzabpost.pl

Niestety, pierwsze zdjęcia, które promują nowe odcinki serialu, nie przypadły fanom do gustu. Wszystko przez wygląd głównej bohaterki.

O powrocie „BrzydUli” spekulowano już w 2018 roku, jednak temat dość szybko został zapomniany. Teraz to już pewne – fani serialu cieszą się na myśl o możliwości dalszego obserwowania losów ulubionych bohaterów.

Jednak nie wszystko jest tak, jak by tego chcieli – bohaterka wygląda nie tak, jak oczekiwali widzowie. Zapewne większość fanów mimo wszystko da kultowemu serialowi szansę, jednak nie wiadomo, ilu z nich wróci z sentymentu i zrezygnuje z dalszego oglądania produkcji, a ilu rzeczywiście będzie śledzić dalsze losy bohaterów.

"BrzydUla". Źródło: glamour.pl
"BrzydUla". Źródło: glamour.pl

Minęło 11 lat od rozpoczęcia emisji serialu „BrzydUla”. Wiadomo już, że w kontynuacji serialu zobaczymy także odtwórczynię roli Uli, czyli Julię Kamińską. Scenariusz stworzył Piotr Jasek – partner aktorki. Był on na tyle oryginalny, że – jak przyznaje Kamińska – ekipa zdecydowała się na wznowienie serialu.

Julia Kamińska znów poświęca się dla granej przez siebie roli. Tym razem jej wygląd został oszpecony w nieco inny sposób, co średnio podoba się fanom, jednak zapewne spora część z nich i tak będzie oglądać nowe odcinki „BrzydUli”.

"BrzydUla". Źródło: pikio.pl
"BrzydUla". Źródło: pikio.pl

Przypomnij sobie o… NOWE FAKTY W SPRAWIE ZAGINIONEJ 13 LAT TEMU MADELEINE MCCANN. POLICJA APELUJE O POMOC PUBLICZNĄ

Jak informował portal Życie: MARYLA RODOWICZ PRZEŻYWA TRUDNE CHWILE. ODESZŁA BARDZO WAŻNA DLA PIOSENKARKI OSOBA

Portal Życie pisał również o… SZWAGIER ANDRZEJA DUDY SZCZERZE OPOWIEDZIAŁ O TYM, CO DZIEJE SIĘ W RODZINIE. JAKUB KORNHAUSER BAŁ SIĘ O OJCA