Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Co jakiś czas do mediów społecznościowych, gdzie często się udziela, trafiają informacje na temat jej życia prywatnego. Basia wie, gdzie wyznaczyć granicę, więc nie ujawnia zbyt wiele.

Aktorka prywatnie jest żoną Rafała Szatana, stanowią zgraną parę. Oboje są bardzo aktywni w show-biznesie i odnoszą kolejne sukcesy.

Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram

Aktorka ma specjalne względy ze względu na ciążę

Niedawno Basia Kurdej-Szatan poinformowała, że jest w ciąży. Ta wiadomość odbiła się szerokim echem we wszystkich mediach, co jeszcze przysporzyło jej i tak sporej popularności. Teraz fani bacznie obserwują brzuszek aktorki, która trafiła w okres „baby boom”.

Basia Kurdej-Szatan ma urodzić dziecko we wrześniu. Obecnie ma dużo czasu na odpoczynek, jednak całkiem niedawno jeszcze uczestniczyła w zdjęciach do seriali „W rytmie serca” oraz „M jak miłość”.

„Miałam swój kamper, owoce, był ratownik medyczny. Czułam się zaopiekowana” – wspomina o pracy na planie seriali podczas ciąży.

Jak zauważa Pomponik, zaledwie przed kilkoma dniami Basia brała także udział w kręceniu reklamy sieci telefonii komórkowej, gdyż tego wymagał jej kontrakt. Aktualnie delektuje się wolnym.

Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram
Basia Kurdej-Szatan. Źródło: Instagram

„Planuję pół roku zostać z maleństwem w domu. Przy Hani (pierwszym dziecku – przyp. red.) po trzech miesiącach wróciłam, zaczęłam próby do spektaklu 'Deszczowa piosenka'” – opowiada.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan stoją także przed wyzwaniem znalezienia nowej opiekunki do dzieci – ich niania również urodziła dziecko.

Przypomnij sobie o… SZCZERA ROZMOWA MARYLI RODOWICZ. GWIAZDA WYZNAŁA, CO CZUŁA, GDY MĄŻ JĄ ZOSTAWIŁ

Jak informował portal Życie: IDA NOWAKOWSKA NIE ZAMIERZA PRZEPRASZAĆ. POSTANOWIŁA WYJAŚNIĆ SWOJE ZACHOWANIE. CZY UDAŁO JEJ WYBRNĄĆ Z KŁOPOTLIWEJ SYTUACJI?

Portal Życie pisał również o… PIOTR NATANEK POZOSTAJE NIEUCHWYTNY. BYŁY KSIĄDZ ZAŁOŻYŁ SWOJE MAŁE IMPERIUM I ŁAMIE PRAWO. CO NA TO KOŚCIÓŁ