Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Co jakiś czas do mediów społecznościowych, gdzie często się udziela, trafiają informacje na temat jej życia prywatnego. Basia wie, gdzie wyznaczyć granicę, więc nie ujawnia zbyt wiele.

Barbara Kurdej-Szatan pewne sprawy stara się zostawić dla siebie. Czasem jednak pokazuje fanom prywatne fotografie.

Aktorka prywatnie jest żoną Rafała Szatana, stanowią zgraną parę. Oboje są bardzo aktywni w show-biznesie i odnoszą kolejne sukcesy.

View this post on Instagram

Świętujemy urodziny 13tki !!! :))) pamiętacie co robiliście w wieku 13 lat ? A może teraz macie 13 ? :)))))) ja miałam wtedy swój pierwszy występ w telewizji ... w Opolu podczas dni festiwalu, o 7 rano w programie „Kawa czy herbata” śpiewałam piosenkę „Dwudziestolatki” oczywiście zmieniając tekst na „trzynastolatki ... to ja i Ty, to właśnie my” :DDD Chodziłam na zajęcia do Opolskiego Studia Piosenki, grałam na wiolonczeli i poznałam swojego pierwszego poważnego chłopaka ... :P a Wy ? Dziękuję @frankwarsaw za te pyszne cudeńka ! Przepiękne te ciastka! Dzieło sztuki ! Nie sądzicie ??? :)))) i znów dzień łasucha ... :P #cookies #birthday #birthdaycake #birthdayparty #13 #mniam #impreza #urodziny #wspomnienia

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Fani z chęcią obserwują ich karierę, jednak czekają również na pewne smaczki, które wzbudzają jeszcze większe emocje niż kolejne osiągnięcia słynnej pary.

Basia Kurdej-Szatan zarabia krocie na Instagramie

Basia Kurdej-Szatan niedawno oficjalnie przyznała, że jest w ciąży. Ona i Rafał Szatan już niedługo zostaną rodzicami. Ale zanim to nastąpi…

Aktorka prowadzi profil dla fanów na Instagramie. Dzieli się na nim informacjami z życia prywatnego oraz zawodowego, a także – co obecnie jest dość oczywiste – zarabia. Spróbujmy wziąć pod lupę jej zyski z Instagrama.

Niektóre gwiazdy podczas ciąży muszą odpocząć, nie mają co liczyć na angaże np. w filmach czy większych projektach. Jednak Instagram obecnie daje takie możliwości, że nie trzeba już więcej martwić się o pieniądze.

35-letnia Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z gwiazd, której trzeba słono zapłacić, by zgodziła się zareklamować produkt.

- Basia jest jedyną gwiazdą, która wciąż może liczyć na większą liczbę propozycji od reklamodawców. Jest fajna, młoda, późno pochwaliła się ciążą, dopiero w 5. miesiącu, i nie wyeksploatowała jej od niemal pierwszego miesiąca. Ludzie ją lubią, kojarzą z seriali, z „The Voice of Poland” czy „Tańca z gwiazdami” – opowiada anonimowy rozmówca z branży reklamowej.

- Za jeden post może dostać nawet 50 tys. zł. Wystarczy kilka takich postów w miesiącu, żeby zarobiła 300 tys. zł, czyli więcej niż w jakimkolwiek serialu – podsumowuje.

Na czym polega fenomen aktorki?

- To przykład celebrytki, która wyszła z pozycji tzw. normalsa. Cały czas się uśmiecha, jest miła, sympatyczna, odrobinę tajemnicza. My też lubimy postacie, które się nie wywyższają. To jest trochę taki typ kobiety kumpeli, czy jak to mówią w Ameryce „dziewczyny z sąsiedztwa”. Nawet jak przejmuje inicjatywę, to robi to z uśmiechem. Nie udaje, że jest kimś więcej, niż jest. A Polacy lubią taką równiachę – wyjaśnia fenomen aktorki medioznawca, prof. Wiesław Godzic.

Wygląda na to, że ciąża Basi Kurdej-Szatan jest bardziej opłacalna niż mogłoby się wydawać – wizerunkowo i finansowo na pewno sporo zyska.

Przypomnij sobie o… FOLIA ALUMINIOWA W KUCHNI? NIE, DZIĘKUJĘ. DLACZEGO LEPIEJ NIE UŻYWAĆ JEJ DO PRZYRZĄDZANIA POSIŁKÓW

Jak informował portal Życie: SILNE TORNADO W POLSCE SPOWODOWAŁO OGROMNE STRATY. ŚWIADEK OPUBLIKOWAŁ ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE ŻYWIOŁU

Portal Życie pisał również o… TAKA MIŁOŚĆ ZDARZA SIĘ TYLKO RAZ. DOROTA CHOTECKA I RADOSŁAW PAZURA SZCZERZE O POCZĄTKACH SWOJEJ RELACJI I KULISACH ZWIĄZKU