Jakub Kornhauser, brat żony prezydenta Andrzeja Dudy udzielił niedawno wywiadu w programie „Wiersz na poniedziałek” i wyjawił w nim wiele prywatnych informacji, w tym również związanych z parą prezydencką.

Rodzina Kornahauserów ma za sobą naprawdę trudne chwile w związku z epidemią koronawirusa. Okazuje się, że poeta Julian Kornauser, ojciec Agaty Dudy nieoczekiwanie trafił do szpitala z ciężką chorobą.

Było to nie lada wyzwanie, a także ogromny strach wszystkich bliskich uznanego polskiego literata. Brat Agaty Dudy zdradził, że ostatnie tygodnie dały się wszystkim mocno we znaki.

Pierwsza Dama i jej brat drżeli o zdrowie i życie ojca, Juliana Kornhausera

Niemal wszyscy wiedzą, że Agata Duda, żona prezydenta Andrzeja Dudy jest córką jednego z najwybitniejszych polskich poetów, przedstawiciela pokolenia Nowej Fali, Juliana Kornhausera.

Brat Pierwszej Damy i szwagier prezydenta zdradził w ostatnim wywiadzie dla programu Wieczór w poniedziałek, że ojciec obojga trafił w trakcie ogólnonarodowej kwarantanny do szpitala z ciężką chorobą. W obecnej sytuacji służby zdrowia dla całej rodziny nie był to łatwy czas i duże wyzwanie.

- Tata w fatalny sposób miał mało przyjemne przygody z chorobami, które zaprowadziły go do szpitala. Sama wizyta w szpitalu, w dzisiejszych czasach wywołuje dreszcze na plecach – wyznał szczerze podczas wywiadu Jakub Kornhauser, cytowany przez portal Lelum.pl.

Wszystko jednak skończyło się dobrze. Jakub Kornhauser wyznał także, że nie do końca stosował się do zasad izolacji społecznej i nie zamknął się w domu. Aby nie dać się chandrze i złym nastrojom spędzał czas na jeździe na rowerze i pieszych wędrówkach po górach.

Julian Kornhauser/screen Youtube

Kwarantanna dała mu się we znaki przez niemożność kontaktu z rodziną, szczególnie z rodzicami, z którymi jest bardzo związany.

- O ile nie brakowało mi codziennych rytuałów…, o tyle najbliższa z możliwych więzi została zachwiana – narzekał na trudny czas Jakub Kornhauser.

Przypomnij sobie o… KATARZYNA DOWBOR: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE O STANIE JEJ ZDROWIA. DZIENNIKARKA CIERPI NA NIEULECZALNĄ CHOROBĘ

Jak informował portal Życie: POLSCY EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ NIETYPOWE OBJAWY KORONAWIRUSA. ICH BADANIA ZNALAZŁY UZNANIE WŚRÓD ŚWIATOWYCH UCZONYCH

Portal Życie pisał również o… WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z TELEWIZJI NAZIEMNEJ. BĘDĄ WIELKIE ZMIANY