33-letnia Kasia Tusk od lat pokazuje się w mediach jako znawczyni dobrego stylu i widać, że niezwykle wielką uwagę przykłada nie tylko do sposobu ubierania i całego wizerunku, ale ogromnie ważny jest dla niej również wystrój mieszkania. Mieszkająca na co dzień w Sopocie córka byłego premiera, Donalda Tuska od blisko dekady pokazuje w mediach społecznościowych, ile znaczy dla niej przytulne, domowe wnętrze, w którym może poczuć się bezpiecznie.

Fanki blogerki chętnie naśladują jej styl i sposób aranżacji pomieszczeń. Na najnowszych zdjęciach na Instagramie możemy zobaczyć zmiany, jakie zaszły w dekoracji jej mieszkania!

Kasia Tusk to prawdziwa inspiracja dla wielu kobiet w Polsce. Córka byłego premiera pokazuje na Instagramie, jak mieszka

Trzeba przyznać, że jej mieszkanie wygląda niczym na zdjęciach z branżowego magazynu o tematyce wnętrzarskiej. Widać, że Kasia Tusk zakochana jest w jasnych kolorach i takie są również wszystkie pomieszczenia w jej domu. Chcąc urozmaicić wygląd apartamentu nad morzem Kasia Tusk wraz z nastaniem letniej pory postanowiła zmienić dodatki we wnętrzach. Metamorfoza znalazła się na Instagramie ku uciesze fanek.

źródło: Instagram @makelifeeasier_pl

- Za każdym razem na nowo zachwycam się oknem w Twojej sypialni i tym uroczym kominkiem – pisze jedna z fanek pod zdjęciem Kasi Tusk na Instagramie.

- Pięknie, uwielbiam biel , wszystko jest super stonowane i dopasowane! – wtóruje kolejna.

- Moje serce skradł fotel – zachwyca się obserwatorka, dopytując, gdzie Kasia Tusk go kupiła.

Trzeba przyznać, że Kasia Tusk ma wysmakowany gust, a je mieszkanie jest bardzo przytulne.

źródło: Instagram @makelifeeasier_pl

Przypomnij sobie o… SZCZERA ROZMOWA MARYLI RODOWICZ. GWIAZDA WYZNAŁA, CO CZUŁA, GDY MĄŻ JĄ ZOSTAWIŁ

Jak informował portal Życie: IDA NOWAKOWSKA NIE ZAMIERZA PRZEPRASZAĆ. POSTANOWIŁA WYJAŚNIĆ SWOJE ZACHOWANIE. CZY UDAŁO JEJ WYBRNĄĆ Z KŁOPOTLIWEJ SYTUACJI?

Portal Życie pisał również o… PIOTR NATANEK POZOSTAJE NIEUCHWYTNY. BYŁY KSIĄDZ ZAŁOŻYŁ SWOJE MAŁE IMPERIUM I ŁAMIE PRAWO. CO NA TO KOŚCIÓŁ