Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

Jednak tym razem córka Donalda Tuska pod jednym z najnowszych postów zamiast słów uznania lub sympatii spotkała się z falą krytyki, której się nie spodziewała.

Internauci krytykują Kasię Tusk

Blogerka postanowiła udostępnić w mediach społecznościowych pozytywną informację. Kasia Tusk postanowiła zrobić dobry uczynek, a internauci, zamiast pochwalić jej działania, mocno skrytykowali ją w komentarzach. Dlaczego?

Kasia Tusk chciała włączyć się do walki z koronawirusem, która ogarnęła cały świat. W mediach społecznościowych udostępniła informację, która mówiła o tym, że część zysków, jakie przyniesie jej sprzedaż własnych produktów, zostanie przeznaczona na zbiórkę charytatywną.

Kasia Tusk postanowiła wesprzeć szpitale – nie jest tajemnicą, że brakuje już środków, które pozwolą uratować kolejne osoby. Blogerka zdecydowała, że przekaże część pieniędzy na zakup sprzętu medycznego, tak potrzebnego w polskich szpitalach.

Córka byłego premiera podkreśliła, że sprawna służba zdrowia i jej pracownicy to jedyna szansa na uratowanie jak największej liczby osób, które mierzą się z chorobami, nie tylko koronawirusem. By uczynić coś dobrego, 10% swoich zysków ze sprzedaży produktów odda na cele dobroczynne.

W dwie godziny zebrała aż 10 tysięcy złotych dla szpitali. I choć na początku internauci byli zachwyceni, bardzo szybko spłynęły na nią negatywne komentarze.

Zaczęto wytykać jej, że ta deklaracja miała na celu promocję jej marki, a także, że próbuje zrobić biznes na pandemii. Nie brakowało komentarzy atakujących ją personalnie, a także uderzających w jej rodzinę.

Choć akcja z pewnością zachęciła więcej osób do kupna produktów Kasi Tusk, to trzeba przyznać, że cel jest szczytny. Takie działania należy wspierać.

Przypomnij sobie o… W TYM ROKU NIE POŚWIĘCIMY POKARMÓW NA WIELKANOC. KORONAWIRUS PRZYCZYNIŁ SIĘ DO ZMIANY WIELU KOŚCIELNYCH ZASAD

Jak informował portal Życie: KLAUDIA HALEJCIO POKAZAŁA SWOJE WNĘTRZE. WYGLĄDA NIESAMOWICIE

Portal Życie pisał również o… ANNA MUCHA STAJE MUREM ZA BASIĄ KURDEJ-SZATAN. CO SIĘ STAŁO, ŻE MUSIAŁA JEJ BRONIĆ PRZED INTERNAUTAMI